blank
Redakcijos archyvo nuotr.

– Naujos asociacijos kūrimas intriguoja, nes rodo žmonių aktyvumą, rodo, kad bręsta nauja veikla. Kokiu tikslu ji kuriama?

– Jokių intrigų nenorime. Tiesiog norime burti Jūžintų gyventojus, kartu su visais – tiek su gyventojais, tiek su įstaigomis, bendrauti ir bendradarbiauti. Jau vien pavadinimas„Mūsų Jūžintai“ kalba pats už save. Visų mūsų – mažų ir didelių, jaunų ir brandžių, čia gyvenančių, išvykusių, bet aplankančių, naujai įsikuriančių…

– Minėjote, jog dar laukiate, kol asociaciją užregistruos Registrų centras, tik tada imsitės kitų žingsnių. Kiek šiuo metu asociacijoje narių?

– Asociacijos kūrimo idėją ir visą procesą inicijuoja septyni aktyvūs jūžintiškiai. Kai tik bus oficialiai įregistruota asociacija „Mūsų Jūžintai“, durys bus plačiai atvertos visiems, kurie turės noro, idėjų, darbų ir veiklų prisijungti.

– Ar dubliuosite bendruomenės veiklą?

Planuojame būti įprasta nevyriausybinė organizacija.

– Jau įvyko steigiamasis susirinkimas, kuriame buvote išrinkta asociacijos pirmininke, vadinasi, esate aktyvus žmogus. Kokios kitos veiklos domina?

– Man labai patinka, kai aktyvus žmogus „kalba darbais“. Norėtųsi, kad Jūžintai taptų dar gražesni, dar patrauklesni svečiui ir turistui, ir, kas svarbiausia, čia būtų gera gyventi kiekvienam įsikūrusiam.

– Dėkui už pokalbį.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Aha
Aha
2021 3 liepos 21:00

Nusibeždžioniavot nuo Panemunėlio ane? O patys nieko sugalvot negalėjot tik beždžioniaut

Adomas
Adomas
2021 24 liepos 8:41
Reply to  Aha

Kū čia besugalvosi, kai taip pratingai jau sugalvota. Tik pasinaudot lieka

Adomas
Adomas
2021 2 liepos 11:18

Idomus jūžintiškių sumanymas. Šaunuoliai, sėkmės