Irena Matelienė: „Ministerijos pozicija griežta – tai būtų diskriminacija kitų atžvilgiu.“

Ministerijos pozicija – griežta

„Nors Rokiškio, kaip 2019-ųjų kultūros sostinės, renginių organizatoriai per Seimo narius kreipėsi į Kultūros ministeriją su prašymu dėl infliacijos padidinti finansavimą kultūros sostinės renginiams, ministerijos pozicija griežta – tai būtų diskriminacija kitų jau vykusių kultūros sostinių renginių atžvilgiu“, – sakė Rokiškio kultūros centro direktorė Irena Matelienė. Rokiškio projektas iš Kultūros ministerijos gaus 58 tūkst. eurų. Tokia pat suma prisidėti įsipareigojusi ir rajono  savivaldybė.

„Pernai  savivaldybė pasirengimui buvo skyrusi 10 tūkst. eurų. Už juos sukurta projekto stiliaus knyga, skulptūra, svetainė, pirmieji reklamos darbai, vyko kultūros ambasadorių inauguracija. Šiemet prašoma 40 tūkst. eurų – simbolikai, kuria bus prekiaujama projekto metais, gaminti bei visiems programų vykdytojams pasiruošti 2019-ųjų renginiams“, – vardijo sumas Kultūros centro vadovė. Ji palygino, kad Marijampolė, kuri yra 2018-ųjų Lietuvos kultūros sostinė, be Kultūros ministerijos ir savivaldybės lėšų, planuoja gauti 150 tūkst. eurų paramos, nes verslo įmonės ketina remti projektą.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Keista Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Keista
Keista

Skaitant atrodo,kad žurnalistė kitus prie to prisidedančius asmenis specialiai ignoruoja arba kažkokiu tikslu pateikia ne pilna informaciją.