Jo atveju sutartis nepratęsta

Nors kiti metai Rokiškiui ir jo kultūrai – ypatingi, nuspręsta sekti Valstybės tarnybos įstatymu. „P. Blaževičius atleidžiamas pagal Valstybės tarnybos įstatymą. Pozicija tokia, kad jis nebeturi dirbti. Taip, yra buvę pensinio amžiaus vadovų. Savivaldybė turi teisę pratęsti sutartį, tačiau P. Blaževičiaus atveju ji nebuvo pratęsta. Žinoma, išimtys galėtų būti. P. Blaževičius yra asmenybė ir vertybė rajonui“, – komentavo rajono meras Antanas Vagonis. „Gimtojo…“ žiniomis, P. Blaževičius prašė sutartį pratęsti (pats vedėjas į skambučius nei penktadienį, nei vakar neatsakė). Svarbiausias motyvas tas, kad daug darbo įdėta ruošiantis Lietuvos kultūros sostinės projektui. Be to, jis yra ir projekto vadovas. „Viskas priklauso nuo to, kaip nusprendė komanda“, – komentavo meras, „komanda“ įvardydamas savivaldybės administraciją. Jo teigimu, skyriaus vedėją „surizikuota atleisti“ ir todėl, kad vyrauja nuomonė: Rokiškio kultūros centro direktorė Irena Matelienė „jau visiškai įsijungė į pasiruošimo „sostinei“ darbus“ ir susitvarkys su pareigomis bei atsakomybe.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

kasyba

8
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Iš šaliesAlpukas iš kolektyvinių sodųRimantagailaŽinantis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Iš šalies
Iš šalies

Tikrai puikus žmogus, tikrai davęs daug rajonui, tačiau natūralu, kad laikas išeiti į užtarnautą poilsį. Kad ir koks bebūtų puikus žmogus arba specialistas, laikas deje vietoje nestovi. Šiuo atveju sveikinu sprendimą nepratęsti sutarties, kadangi pratęsus jam, teks pratęsti ir kitam ir t. t. Jeigu poziciją niekam, tai niekam. Nepakeičiamų tikrai nebūna.

Alpukas iš kolektyvinių sodų
Alpukas iš kolektyvinių sodų

Tai vietoj kultūringo,turinčio patirties ir gerą įdirbį P.Blaževičiaus siūlyčiau Albiną su bananu.o dar geriau Zovę nuo MAXSIMOS…Va toks supratimas Rokiškio debiloidų apie kultūrą.

Rimanta
Rimanta

Kiekvienas žmogus savaip vertingas. Iš to kilęs posakis „nepakeičiamųjų nėra“. Normalu, kad vyresnis žmogus išleidžiamas į pensiją.

gaila
gaila

Ta pacia sekunde kada musu gerbiamas meras sutiko priimti Natasa(Imanta Tarvydi) i administracijos direktoriaus preigas,jis neteko „kiausu“ su visomis savo kaip mero privilegijomis,sedes kaip pelyte po sluota dabar,tuoj ant savivaldybes sienos Ivabalte uzrasa reklamini isvysime.Vedejau, sekmes visame kame, gerai, kad iseini is sio lizdo,kurio valdzia sunkiai bepavadinsime.

Žinantis
Žinantis

Be galo kruopštus, konkretus ir pareigingas žmogus. Sėkmės!

Rokiskis
Rokiskis

Net neisivaizduoju, kas ji galetu pakeisti… Tokio savivaldybes darbuotojo, kuris isleides ne viena knyga apie musu gimtaji miesta ir jo zmones turbut nebuvo musu kraste,galiu tik palinketi sekmes Petrai!

Nuomonė
Nuomonė

Toks žmogus visada ras norinčių jį priimti.Kiek žinau,visada siekė darbą padaryti nuo A…iki Z.Tai atsispindi jo darbuose.Rokiškis jo dėka nuskambėjo daug kur.Turi žmogus išskirtinę iškalbos dovaną-visada buvo malonu klausytis jo kalbų renginiuose,sutinkant svečius,ką retai iš kitų valdžios atstovų išgirsi…Tai ne bet kam duota….Sėkmės jam!

Smalsutis

Juokinga, kad yra tokių skyrių su dviem darbuotojais.