Redakcijos archyvo nuotr.

Balandžio 19 dieną bus aišku, ar Rokiškio kultūros centras turės naują direktorių ir kas juo taps. Į direktoriaus vietą dokumentus buvo pateikę du žmonės – anglų kalbos mokytoja, režisierė  Irena Matelienė  ir dabartinė Kultūros centro direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti vadovo pareigas Aušra Gudgalienė. Tiesa, rajono savivaldybės Juridinis ir personalo skyrius, išnagrinėjęs pateiktus dokumentus, A. Gudgalienei neleido dalyvauti konkurse.

Vadovaujasi įstatymais

Paklausta, kodėl A. Gudgalienės kandidatūra netinka,  Rokiškio rajono savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėja  Regina Strumskienė sakė, jog priežastis vienintelė – ji neturi trejų metų darbo  patirties kultūros srityje. „Yra kultūros ministro įstatymu patvirtinti kvalifikaciniai reikalavimai kultūros centrų vadovams. Vienas jų – trejų metų darbo patirtis kultūros srityje. Ta patirtis būtina, tai ne mūsų sugalvota, o patvirtinta ministro įsakymu, mes juo vadovaujamės“, – sakė R. Strumskienė ir pridūrė, jog pretendentė apie tai informuota raštu.

Nors liko viena pretendentė, tai nėra garantija, kad ji taps Kultūros centro vadove. „Konkursas vyks bendra tvarka, I. Matelienė  turės pateikti programą, atsakyti į penkių komisijos narių klausimus, yra numatytas pereinamasis balas, kurį būtina surinkti norint laimėti“, – vardijo Juridinio ir personalo skyriaus vedėja.

Gali groti ir antroje eilėje

Tik padavusi dokumentus dalyvauti konkurse A. Gudgalienė „Gimtajam Rokiškiui“ sakė, kad  nesijaustų nuskriausta, jei ir nelaimėtų. „Moku pralaimėti. Kaip tam spektakly „Kontrabosas“, juk ne visiems tenka laimė groti pirmoje eilėje, kai kam tenka groti ir antrojoje. Aš to nebijau“, – prieš porą savaičių sakė pavaduotoja. Kultūros centrą įsupusių skandalų fone praėjusią žiemą dirbti šioje įstaigoje pradėjusiai A. Gudgalienei teko atlaikyti daug – ir politikų klausimų, ir ekstremalaus festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ organizavimo, ir ataskaitų rašymo. Ji jaučiasi savotiškai „pakrikštyta“.

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BelekuibelekasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Belekui
Belekui

Kažkur girdėti negalima. Arba uzrasom teisės akto pavadinimą arba brukam uodegą ir nustojam loti.

belekas
belekas

Urąąąą. Rinkdavome brežnevą iš vieno. O tai įstatymas leidžia rinkti iš vieno? Kažkur girdėjau, kad yra pakeitimai. Rokiškyje nieks keistis negali- varom sena vaga per pelkę :(((.

Smalsutis

Stebuklų šalis. Seimo nariu galima tapti prisikiaulinus be darbo patirties, ministru reikia partijos užnugario be darbo patirties, o čia darbo patirtis…