Patraukė per dantį kandidatus į merus

Tai nėra pirmasis A. Tapino ir jo kūrybinės grupės apsilankymas Rokiškyje. Pernai gegužę komanda mūsų mieste taip pat filmavo „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ laidą. Tą sykį žurnalistas leido sau pajuokauti ir apie patį Rokiškį. Jam pro akis neprasprūdo Turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro internetinis portalas, kuriame, anot jo, skelbiame klaidinantys faktai. Neapsieita ir be rajono politikos.

Šįkart filmavimo metu laidos vedėjas, žurnalistas A. Tapinas kalbino dvi skirtingas asmenybes –naująjį kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską ir dailininkę keramikę, televizijos laidų vedėją Nomedą Marčėnaitę. Galimybei smagiai praleisti vakarą neatsispyrė nemažai rokiškėnų, ypač jaunimo, kuriam A. Tapino humoro jausmas itin artimas. Laidos vedėjas ironiškai juokavo apie artėjančius mero rinkimus. Kandidatams prieš filmavimą buvo užduoti paprasti klausimai. Keletas jų suklupo, o laidos vedėjas nepraleido progos iš to pasijuokti.

Šaknys Rokiškyje

Pirmasis prie stalo su A. Tapinu sėdo kultūros ministras M. Kvietkauskas. Iki filmavimo ministras leido laiką Rokiškyje – Krašto muziejuje, kur vyko katalogo „Tapytojas primityvistas Antanas Kliauga“ pristatymas, Rokiškio rajono tautodailininkų jubiliatų bei Pomėgių studijos kūrybos darbų parodos atidarymas. M. Kvietkauską ypač sužavėjo Liongino Šepkos kūryba. Ministras pasiūlė kiekvienam, kas dar nėra matęs L. Šepkos drožybos, atvykti į Rokiškį.

A. Tapino viešnia buvo ir puikiai visiems žinoma dailininkė keramikė, televizijos laidų vedėja N. Marčėnaitė. Po nuotaikingo pokalbio pašnekovė prisipažino turinti šaknų mūsų rajone. N. Marčėnaitės senelis kilęs iš Kamajų, o mama – iš Rokiškio.

Pernai A. Tapino laidos filmavime Rokiškyje dalyvavęs renginių vedėjas, televizijos ir radijo laidų veidas ir balsas Giedrius Masalskis tai pat prisipažino, jog mūsų kraštas jam itin artimas. Čia gyveno jo seneliai, iš čia kilęs vienas iš tėvų. Tad gražiausi G. Masalskio vaikystės epizodai – mūsų krašto apylinkėse.

„Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ – vakaro pokalbių laida, kuriama žurnalisto A. Tapino. Ji nuo 2016 m. rugsėjo 11 d. rodoma „Laisvės TV“ kanalu „Youtube“ svetainėje. Lėšų jai kurti ir transliuoti A. Tapinas ir jo komanda surenka iš aukotojų „Patreon“ platformoje sutelktinio finansavimo būdu. Laidoje su satyros ir ironijos prieskoniu apžvelgiamos savaitės Lietuvos ir pasaulio aktualijos, kalbinami svečiai. Epizodų filmavimo vietos kinta kiekvieną savaitę.

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie