blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Ne daugiau nei trisdešimt procentų salės

Nuo pirmadienio galima rengti koncertus ar kitus renginius atvirose ir uždarose erdvėse, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 150 žiūrovų, ne daugiau nei 30 proc. salės užimtumo, neskaičiuojant atlikėjų. Turi būti užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir žiūrovų registravimas. Vyresni nei šešerių žiūrovai privalo dėvėti kaukes, organizatoriai turi užtikrinti ir kitas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas renginių vietose draudžiama.

Pradžiai kinas ir teatras

„Mes planuojame atnaujinti kino repertuarą ir parodyti tris spektaklius. Toks planas iki birželio. Viskas vyks didžiojoje salėje“, – teigė V. Kirstukienė. Ji sakė, kad Kultūros centras „puikiai telpa į tuos leistus procentus“, dabar svarbu reklamuoti ir laukti žiūrovo. Numatyti spektakliai yra Eligijaus Daugnoros „Nekaltų mergelių pasikalbėjimai“, „Demokratija“ ir premjerinis – detektyvinė komedija, kurią stato laisvai samdoma režisierė Violeta Mičiulienė, žiūrovams puikiai pažįstama ir iš „Ambrozijos“. Premjera numatyta gegužės pabaigoje Rokiškio liaudies teatro gimtadienio proga.

Bilietai – ne problema

„Mūsų bilietų prekyba yra elektroninė, dėl to nekyla klausimų. Tą jau darėme ir mokame. Kol kas nėra jokio reikalavimo ar dokumento, kad reikėtų testų. Jei bus, darysime, vadovausimės bendru reglamentu. Aš žiūriu optimistiškai. Mums veikti nėra kliūčių, tik reikės laiko įpratinti žmones grįžti į renginius. Planuojame Jonines, nuo birželio pradžios vyks „Vasaronės“, – sakė Kultūros centro direktorė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments