Kavinės savininkai Audronė ir Algimantas Šablinskai sudarė tradicinį Kūčių meniu. Šablinskų archyvo nuotr.

Kavinės savininkai Audronė ir Algimantas Šablinskai sudarė tradicinės Kūčių vakarienės 12 patiekalų meniu, paskaičiavo optimalų kiekį keturiems asmenims ir siūlo tokį komplektą užsisakyti klientams. „Toks sprendimas padės sutaupyti pinigų ir laiko, kurį galėsite skirti bendravimui su artimaisiais ir draugais. Be to, paragausite kitokių patiekalų, nei patys gaminate, jų kiekiai bus apskaičiuoti, todėl neteks likučių grūsti į konteinerius“, – įsitikinusi A. Šablinskienė.

Pasak pašnekovės, jų siūlomi patiekalai turi dzūkiškas šaknis, nes A. Šablinskienės tėvai – dzūkai. Į patiekalų komplektą, kurio kaina – 69 eurai, įeis: garinta ešerio filė su kepintomis daržovėmis, kepta lašiša su traiškytomis kanapėmis, silkė su kelmučių užtaisu, kalėdinė silkė su marinuotais svogūnais ir cinamonu, raudonoji mišrainė su pupelėmis, gaivios šviežių daržovių salotos su tunu, bulvių užkandis su skrudintais svogūnais, mielinės tešlos blyneliai su rūkyta skumbre, kviečių kotletukai, kūčiukai, aguonpienis, spanguolių kisielius.

Kavinės „Senas grafas“ savininkai sako, kad jau turi per pusšimtį užsakymų ir kasdien jų daugėja. „Mūsų pasiūlymas ypač patrauklus pasirodė jaunesniems žmonėms. Ir ne todėl, kad jie nemokėtų gaminti ar nenorėtų tam skirti laiko. Tiesiog jie imlesni įvairioms naujovėms ir idėjoms“, – sako A. Šablinskienė.

Užsakymus Kūčių vakarienei kavinė „Senas grafas“ priima iki gruodžio 21 d.

Rasa SKUODYTĖ

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tadas Blinda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tadas Blinda
Tadas Blinda

O ar spės gaminti? Pas juos, tame grafe, labai lėtokos apsukos, o dar ir pastovus indų trūkumas…