Laikinai valdžios netekusi seniūnė Laimutė Vilimavičienė ir Kamajų respublikos prezidentas Vytautas VIlys. A.Minkevičienės nuotr.
Laikinai valdžios netekusi seniūnė Laimutė Vilimavičienė ir Kamajų respublikos prezidentas Vytautas VIlys. A.Minkevičienės nuotr.

Kuc kuc Kamajuos šventę švenčiančiuose Kamajuose sekmadienį buvo visų jausmų gama. Per šv.Mišias net giliausiai emocijas mokantys slėpti tikintieji braukė ašarą per kunigo, atvėrusio savo širdį, pamokslą apie raupsuotųjų dalią išgyvenančius žmones. Tuo tarpu A.Strazdo aikštėje pagreitį įgavo šventinai kermošiaus renginiai: sveikinimai, koncertas ir turgus: nuo sodinuko, kopūstienės iki gurmaniškų skanėstų ir medžio dirbinių. Šventės dienoms valdžią perėmęs Kamajų respublikos prezidentas, pasipuošęs specialiai šiai progai pasiūdintu kostiumu, sakė, jog kitąmet per šventę veiks prezidento priimamasis, nes šiųmetei šventei reikalų sustyguot nesuspėjo.  Linksmą šurmulį aikštėje kiek atmiešė nostalgija, kurios įnešė atsisveikinimas su ilgamečiu seniūno pavaduotoju Algirdu Bernotu bei žinia, kad pavasarį postą paliks ir  seniūnė Laimutė Vilimavičienė.

(Išsamiau apie šventę – antradienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Valius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Valius
Valius

Nusibodusi, raudonai nusidažiusi, pasenusi savo veidais ir renginiais. O ir oras buvo negailestingas, iš dangaus sakantis, kad gana to piaro.