blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Kriaunos jau turi naują seniūną. Po pokalbio su kandidatais rajono savivaldybės direktorius Andrius Burnickas pasirinko Simoną Lasį.

„Šiek tiek užtruko, kol gavome pažymą iš Valstybės saugumo departamento, kad naujasis seniūnas gali eiti pareigas. S. Lasys turėtų pradėti kovo 1 d.“, – sakė A. Burnickas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
PAMASTYMUI
PAMASTYMUI
2021 21 vasario 11:51

Seniūnas yra tarnautojas.Jei tarnaujama žmonėms,ir įsiklausoma į bendruomenės nuomonę-tampama gerbiamu seniūnu, kaip Pandėlyje.Jei aklai tarnaujama savivaldybės klerkams ir rodomi savi principai- tampama,,rėkiančia su čebatais” vykdomojo komiteto pirmininke,kaip vienoje iš seniūnijų.Tad sėkmės Kriaunų seniūne,kad taptum tikru seniūnu.

To Jonvabaliui ir kitiems
To Jonvabaliui ir kitiems
2021 19 vasario 17:33

O ar tikrai, norint būt Kriaunų seniūnu, reikia būt pabūvus Kriaunose ? Kažin kodėl aršiesiem kritikam visada atrodo, kad seniūnas būtinai turi būti vietinis arba bent jau susijęs su ta vietove ? Patikėkit, daugeliu atvejų, nevietinis žmogus yra tik pliusas. Manau, kad tokioj mažoj seniūnijoj ir dar su tokiom įsisenėjusiom problemom, ne vietinis žmogus tik geriau. Jau turėjot vietinį, dar sovietmečiu tebekvepiantį, ilgus metus.

Paulius
Paulius
2021 19 vasario 15:06

Ačiū dievui kad pagaliau dingo rudinskas su tarybiniu laikų mąstymu ir kvapu

Jonvabalis
Jonvabalis
2021 19 vasario 13:00

Kas toks? Yra bent jau Kriaunose buvęs?

Jonas
Jonas
2021 19 vasario 12:42

Kas tas Simonas Lasys?