„Rokiškio mėsinės“ ir UAB „Lašų duona“ pardavimų ir marketingo komanda – (iš kairės) Gabija Sabockytė, Lina Kreizienė, Dita Khruleva ir Gitana Sabockienė. J. Kačerausko nuotr.
laisvė

Jau daugelį metų šis projektas sukosi ne vieno vietos verslininko mintyse, kol pagaliau virto realybe. Vieną dieną visi gamintojai susitiko ir nutarė,  jog pats laikas įkurti erdvę, kuri vienys visus, o Rokiškio gyventojai ir miesto svečiai  turės galimybę vienoje vietoje įsigyti mūsų krašte pagamintų produktų patraukliomis kainomis.

Naujoje parduotuvėje prekiaujama „Rokiškio sūrio“, „Rokiškio mėsinės“, „Rokiškio aliejinės“ gaminiais. Rasite čia ir „Lašų duonos“ bei jų naujo prekinio ženklo  „Rokiškio duona“ produkcijos, „Darolos“, Laimutės Sadauskienės skanumynų. Savo tauriaisiais gėrimais prekiaus vyndarys Raimundas Nagelė („Roksala“) bei „Vilniaus degtinė“, kurios filialas įsikūręs Obeliuose esančioje spirito varykloje.

Kviečiame visus – ir savus, ir miesto svečius – užsukti ir ne tik pripildyti savo pirkinių krepšius kiekvienai dienai reikalingais produktais, bet ir nustebinti savo draugus ar svetur gyvenančius artimuosius gardžiomis bei išskirtinėmis lauktuvėmis.

Čia Jūsų lauks įvairios akcijos, naujų produktų pristatymai ir degustacijos, malonus aptarnavimas. Ateityje tikimės, jog gamintojų būrys didės ir mes galėsime pateisinti visus pirkėjų lūkesčius.

 

Rašyti komentarą

Komentarų nėra

Informuoti apie
avatar
wpDiscuz