„Rokiškio mėsinės“ ir UAB „Lašų duona“ pardavimų ir marketingo komanda – (iš kairės) Gabija Sabockytė, Lina Kreizienė, Dita Khruleva ir Gitana Sabockienė. J. Kačerausko nuotr.

Jau daugelį metų šis projektas sukosi ne vieno vietos verslininko mintyse, kol pagaliau virto realybe. Vieną dieną visi gamintojai susitiko ir nutarė,  jog pats laikas įkurti erdvę, kuri vienys visus, o Rokiškio gyventojai ir miesto svečiai  turės galimybę vienoje vietoje įsigyti mūsų krašte pagamintų produktų patraukliomis kainomis.

Naujoje parduotuvėje prekiaujama „Rokiškio sūrio“, „Rokiškio mėsinės“, „Rokiškio aliejinės“ gaminiais. Rasite čia ir „Lašų duonos“ bei jų naujo prekinio ženklo  „Rokiškio duona“ produkcijos, „Darolos“, Laimutės Sadauskienės skanumynų. Savo tauriaisiais gėrimais prekiaus vyndarys Raimundas Nagelė („Roksala“) bei „Vilniaus degtinė“, kurios filialas įsikūręs Obeliuose esančioje spirito varykloje.

Kviečiame visus – ir savus, ir miesto svečius – užsukti ir ne tik pripildyti savo pirkinių krepšius kiekvienai dienai reikalingais produktais, bet ir nustebinti savo draugus ar svetur gyvenančius artimuosius gardžiomis bei išskirtinėmis lauktuvėmis.

Čia Jūsų lauks įvairios akcijos, naujų produktų pristatymai ir degustacijos, malonus aptarnavimas. Ateityje tikimės, jog gamintojų būrys didės ir mes galėsime pateisinti visus pirkėjų lūkesčius.

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Neskanu ir gėda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Neskanu ir gėda
Neskanu ir gėda

Pirkau Lašų kaimiškus sausainius specializuotoj parduotuvėj, tai gėda, kad juos kaimiškais pavadino, tikriausiai tik vanduo ir prasti miltai, nes įkasti sunkiai sekėsi, o jau skoniu tai prie kaimiškų net nepridėt. Pagalvojau, jei išskirtinė produkcija, tai tokių turėtų nelikti. Seniau ubagui paduot tokių sarmata būtų buvę. Sausainis kaimiškas tai turėtų tirpti burnoje, o čia nei sviesto, nei kaimo nerasta.