V. Bičiūnaitės nuotr.

Susitikimas su parodos autore, kraštiete, dailininke ir filosofe, teisininke Diana Zviedriene (Roščenkovaite) vyko jos trisdešimties paveikslų apsuptyje.  „Žolynų pasaka“ jau apkeliavo keletą rajono bibliotekų. Autorei nesvetima ir keramika, kiti meniški rankdarbiai. „Bet portretas ir fantastika iš manęs neišplaukia“, – atviravo D. Zviedrienė, atsakydama į gausius klausimus. Ji sulaukė daug sveikinimų iš pažįstamų, mokytojų ir Obeliuose viešinčio ispanų kalbos mokytojo Algimanto Dugno, kurio tėvo šaknys būtent šiame krašte. Jis Venesuelą iškeitė į gyvenimą Vilniuje.

Popietėje bibliotekininkai, literatai apžvelgė Rokiškio krašto kultūros žurnalą „Prie Nemunėlio“. Jame spausdinamas interviu su parodos autore, yra straipsnių apie kitus Rokiškio krašto kūrėjus.

Tarsi atkartodami nutapytus žolynus, bendruomenės salę puošė obeliečių išauginti jurginų žiedai. Popietę vedė Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Obelių miesto filialo bibliotekininkė  Gražina Deksnienė. Smagiai koncertavo Obelių socialinių paslaugų namų kultūros padalinio kapela „Malūnas“.

Ši popietė – tai vienas iš „Obelinės“ renginių.

Plačiau – antradienio numeryje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: