Lietuvių ugniagesių triumfo akimirka. VPGT nuotr.

Kraštietis kartu su kolegomis Mindaugu Valaičiu, Jurgiu Rumiancevu, Andriumi Ašmontu ir Andriumi Vitkevičiumi buvo neįveikiami estafetės rungtyje ir užėmė pirmąją vietą. Individualioje įskaitoje grupėje iki 30 metų J. Rumiancevas tapo nugalėtoju. L. Urbonavičius grupėje iki 35 metų užėmė antrąją vietą, M. Valaitis toje pačioje grupėje buvo trečias. Tandemų rungtyje L. Urbonavičius ir M. Valaitis iškovojo trečiąją, o J. Rumiancevas ir A. Vitkevičius – ketvirtąją vietas.

Varžybose dalyvavo 17 valstybių atstovai, rungėsi 14 komandų iš Europos, taip pat Singapūro ir Indijos ugniagesiai. Varžybas pirmą kartą rengė Indija, padedama atstovų iš Vokietijos. Pagrindiniai lietuvių varžovai buvo lenkai ir slovėnai.

Stipriausi mūsų šalies ugniagesiai dabar laukia Lietuvos čempionato. O liepos pabaigoje tikisi nuvykti į Europos čempionatą, šiemet rengiamą Vokietijoje.