Pagrindinės pajėgos – žmonių paieškai

„Gal tik nelemtas sutapimas, kad tuo pačiu metu turėjome vykdyti kelių dingusių žmonių paieškas. Deja, du ieškomi asmenys šią savaitę rasti negyvi. Savaitės pradžioje buvome pradėję iš namų išėjusio nepilnamečio paiešką. Laimei, jis atsirado gyvas ir sveikas. Buvo pas draugus“, – nelaimių gausą komentavo rajono policijos viršininkas Rimantas Čepulis. 26 metus policijoje dirbantis pareigūnas sakė, jog yra tekę tiriant įvykius į namus negrįžti po kelias paras, bet to, kad vienu metu tektų ieškoti tiek dingusiųjų, neprisimena.

Ieškotas juodupėnas rastas miręs, smurto ženklų nenustatyta. Trenerio Genadijaus Fitingovo, kurio kūnas aptiktas trečiadienį, nužudymo policijos viršininkas nekomentavo. Tyrimą atlieka ir informaciją gali teikti tik Panevėžio vyriausiasis policijos komisariatas.

Intensyvios dingusiųjų paieškos pareikalavo gausių pareigūnų pajėgų, tačiau be dėmesio nepalikti ir kiti rajone įvykdyti nusikaltimai bei karantino reikalavimų pažeidimai.

Ūkininkai patys organizuoja apsaugą

Pastarosios savaitės rajone paženklintos vagystėmis iš ūkių. Nusikaltėliai brovėsi į ūkines patalpas, kiemus ir vogė viską, ką galima parduoti: nuo žemės ūkio technikos brangios įrangos, kainuojančios tūkstančius eurų, sėklų, augalų apsaugos priemonių, gyvuliams skirtų pašarų papildų, dyzelino… Nuostoliai skaičiuojami dešimtimis tūkstančių. Labiausiai nukentėjo Juodupės, Pandėlio, Rokiškio kaimiškosios seniūnijų ūkiai.

Onuškio krašto ūkininkai Mantas Jočys, Eldevinas Gražys, Raimundas Kazlauskas susibūrė ir pagal grafiką naktimis patruliuoja po ūkius. Dažniau nuo vagių nukentėjusiose teritorijose tamsiuoju paros metu patruliuoja ir policijos ekipažai. „Naktį sūnų Mantą sustabdė policija pasidomėti, kur jis važinėja. Pareigūnas padėkojo, kad padeda užtikrinti saugumą, ir savo jėgomis saugo paties bei kolegų turtą“, – pasakojo jauno ūkininko tėvas Jonas Jočys. Jis kviečia ir kitų kaimų ūkininkus imtis fizinės turto apsaugos, nes karantino laikotarpiu, kai iš užsienio grįžo daug ne pačios geriausios reputacijos žmonių, pagausėjo vagysčių ir kitų nusikalstamų veikų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Svirplys Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Svirplys
Svirplys

O Jonelis N. iš Juodupės atsirado? Dingo nuo pirmadienio. Ar čia nereikšmingas?