blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Nuo pernai spalio buvo pakeistas traukinio Rokiškis–Panevėžys–Šiauliai bei Šiauliai–Panevėžys-Rokiškis važiavimo grafikas. Traukinys šiais maršrutais kursavo kasdien, taip sudarant galimybę rokiškėnams ryte pasiekti Panevėžį ir Šiaulius, o vakare sugrįžti į namus.

Dėl COVID-19 pandemijos ir paskelbto antrojo karantino „Lietuvos geležinkeliai“ traukinių maršrutus pakoregavo: kai kurie vietiniai  „apkarpyti“. Pokyčių yra ir Rokiškis- Panevėžys- Šiauliai ruože.

Nuo lapkričio 9 d. iš Rokiškio darbo dienomis keliaujantieji maršrutu Rokiškis–Panevėžys–Šiauliai pokyčių nepajus. Visas penkias darbo dienas traukinys kursuos įprastu laiku: iš Rokiškio geležinkelio stoties traukinys išvyksta 04.57 val., Panevėžyje būna 06.16-06.17 val., Šiauliuose – 07.36 val.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos skyriaus specialistės Rūtos Atroškaitės „Gimtajam…“ pateiktame komentare nurodoma, jog nuo birželio 15 d. savaitgaliais (šeštadienį ir sekmadienį) traukinys iš Rokiškio maršrutu Rokiškis–Panevėžys–Šiauliai išvažiuoja 11.40 val.  Panevėžį jis pasiekia 12.59-13.00 val., Šiaulius – 14.18 val.

„Keleiviai pageidavo turėti galimybę savaitgaliais į Panevėžį ar Šiaulius vykti vėlesniu laiku, į kurį atsižvelgėme. Darbo dienomis traukinys iš Rokiškio į Šiaulius ir toliau išvažiuoja 4.57 val. ryto, kad keleiviai spėtų į darbus ar gydymosi įstaigas. Pokyčių nuo lapkričio 9 d. konkrečiai šiuose grafikuose nėra“.

Nuo lapkričio 9 d. dėl koronaviruso įtemptos situacijos ir sumažėjusių keleivių srautų pokyčių yra maršruto Rokiškis–Panevėžys–Šiauliai atkarpoje Šiauliai–Panevėžys. Sekmadieniais nebekursuoja traukinys,  6.20 val. išvykstantis iš Šiaulių į Panevėžį (traukinio Nr. 622).

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: