J. Kačerausko nuotr.

Moteris nepanoro įsiamžinti, o žiniasklaidos dėmesys ją kiek sutrikdė. Rajono savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rūta Dilienė „Gimtąjį…“ informavo, jog moteris egzamino neišlaikė – pritrūko vos vieno teisingo atsakymo. Visgi rokiškėnės konstitucines žinias R. Dilienė įvertino puikiai.

Pirmasis žinių patikrinimo etapas ketvirtadienį vyko visose šalies savivaldybėse, daugiau nei 600 bendrojo lavinimo mokyklų, 18 aukštųjų mokyklų, 11 įkalinimo įstaigų bei Seime.

Jo dalyviai, kaip ir kiekvienais metais, buvo išskirstyti į grupes: mokinių, teisinį išsilavinimą turinčių ir teisinio išsilavinimo neturinčių asmenų, aklųjų ir silpnaregių, nuteistųjų.

Egzamino užduotis rengė kraštietė Mykolo Romerio universiteto profesorė dr. Milda Vainiutė, profesorius dr. Vytautas Sinkevičius bei lektorė Juta Večerskytė-Alshaiban.

Spalio 17 d. vyks antrasis egzamino etapas, o laimėtojai bus pasveikinti spalio 25 d. 13 val. per iškilmingą ceremoniją prezidentūroje. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių įsteigti prizai.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie