Redakcijos archyvo nuotr.

Mūsų rajono gyventojai, pageidausiantys teisinių konsultacijų, galės skambinti į Rokiškio teismo rūmus tel.:  9-13 val. –  tel. (8 458) 71 552, 13-15 val. – tel. (8 458) 51 102.

Nemokamos teisinės konsultacijos vyks spalio 23 dieną nuo 9 iki 15 val. Numatoma, kad vienos konsultacijos telefonu laikas truktų iki 15 min. Be išankstinės registracijos nurodytais telefonais Lietuvos gyventojai galės skambinti ir jiems bus suteikiama informacija pagal teismų kompetenciją. Esant poreikiui, skambinančiajam bus rekomenduojama kreiptis į renginio partnerius – Lietuvos antstolius ir advokatus.

Ne vienus metus organizuojamos nemokamos teisinės konsultacijos sulaukia didelio gyventojų aktyvumo. Jų metu profesionalūs teisininkai pataria, kaip apginti savo teises, kokių dokumentų reikia teismui, ką daro teisėjas, antstolis ar advokatas, bet bus išklausoma gyventojų vertinimų apie portalo e.teismas.lt. naudą.

Praėjusiais metais portale e.teismas.lt užsiregistravo daugiau kaip 14 tūkstančių naujų vartotojų, o 2019 m. pabaigoje šio portalo paslaugų vartotojų skaičius siekė daugiau kaip 68 tūkstančius. Per praėjusius metus naudojantis portalu buvo pasirašyta daugiau nei 3,7 mln. elektroninių procesinių dokumentų. Be to, šiais metais karantino laikotarpiu daugiau kaip 86 proc. visų civilinių ir administracinių bylų buvo pateikta per portalą e.teismas.lt.

Portale e.teismas.lt galima teikti ir per kelias valandas gauti teismo dokumentus, susipažinti su byla ir sekti jos eigą, gauti teismo leidimą parduoti ar įkeisti nekilnojamąjį turtą, dalyvauti teisminėje mediacijoje ar dalyvauti teismo posėdyje nuotoliniu būdu.

Panevėžio apylinkės teismo inform.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments