K. Pabijuto pieš.

Siūlo ne tą, kurį jau turi

Rajono konservatorių (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų) skyrius kandidatą į naujos kadencijos merus iškėlė ir patvirtino vienas pirmųjų. Juo tapo skyriaus pirmininkas, rajono tarybos narys Andrius Burnickas. Jo kandidatūrai pritarė ir partijos viršūnės.

Tačiau šią savaitę konservatoriai sulaukė staigmenos. Keturių politinių jėgų (Laisvės sąjungos (liberalų), Liberalų sąjūdžio, Darbo partijos ir koalicijos „Už laisvę augti“), dirbančių rajono tarybos valdančiojoje daugumoje drauge su konservatoriais, vadovai žodžiu, o vėliau ir viešu pareiškimu pranešė, kad jie remtų ir palaikytų kitą konservatorių kandidatą – politiniame gyvenime ir rajono tarybos darbe aktyviai besireiškiantį Stasį Meliūną.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

azija

17
Rašyti komentarą

avatar
12 Comment threads
5 Thread replies
10 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PetrasJonasKiemo rainasisPauliusto Rasa Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Jonas
Jonas

Pasirodo,koks Masiulio veidas,išdavė koncervatorius,o apie Meliūną tai visi žinom jo biografiją,jo darbus,pataikuniškumą ir t.t. man atrodo kad šis žmogus tik ir ieško intrigų,na bet jam dievas atlygins už jo nuveiktus darbus.Manau kad ir konservatorių partijai šis žmogus garbės nedaro.

Henka

Siandien kaip ir neaisku kas liberalu vadas, Masiulis rastus pasirasineja uz partija o vadas kazkur pasislepe…

Petras
Petras

Kazkaip keistai atrodo KGB Masiuli sueme per Kalantos ivykius ir leido aukstuosius mokslus baigti… Kaip ir laikas butu visa tiesa papasakoti… Tauta supras… Melo nedovanos… Ar tik ne is ten plaukia isdavystes….

Henka

Kaip ir neteko girdeti, kad koalicija del Minsko aukletinio pagarsejusio skaitymu is lapelio butu bendrame pasitaryme nutarusi ji kelti i merus… Nera abejones, kad kreipesi i rokiskenus minimos koalicijos atamanas Tarvydavicius (tautoje pramintas Labdaringuoju) su papandopala Masiuliumi ( tautoje pramintas Sajudzio Stirlicu… ), nes toki paredyma gavo is Minsko per partinstruktoriu (buvusiu KGB -istu ir partinstruktoriu nebuna) Girstautoriu…

Kiemo rainasis
Kiemo rainasis

Kokie jūs visi naivūs. Visų pirma, Tarvydžiui ir co mero posto niekam nereikia. Paskutinė krizė parodė, kad meras yra niekas prieš daugumą. Dauguma – niekas prieš merą. Realiai, kadangi kol kas stiprus kandidatas yra tik Godeliauskas, o visi kiti – iš bėdos, ir išrinkti būtų tik tuomet, kai nebūtų už ką balsuot, tai ponulis ir co lošia gudriau. Jie skaldo konservų balsus. Tam, kad jo kapela gautų daugiau tarybos vietų. Ir Andriukas, ir Stasiukas kaip kandidatai į merus yra silpni. Dabartinė dauguma išdūrė konservus kaip senas mergas, taip kad partija realiai silpna. Susiskaldė socdemai, susikaldė konservatoriai, TT niekam nebeįdomūs, lieka… Skaityti daugiau »

Paulius
Paulius

Geras, teisingas straipsnis, taip ir buvo.Tačiau skyrius vieningas ir pleišto nereikės traukti.

to Rasa
to Rasa

Bijo, konkurentai, kad Burnickas nesiskaitys su senoliais verslo magnatais! tai stumia projekteli, kodel gi patys neina, o iesko kas kitas uz juos nudirbs juoda darba?

Henka

Keista situacija Rokiskio rajone, sesele vadovauja PASPC (poliklinikai), i valdzia verziasi profesines mokyklos ir Minsko aukletinis… nemokantis be lapelio zodzio istarti, bet globojamas Minsko verslo (Tarvydaviciaus, Kanopaviciaus ir Masiuliaviciaus) kaip jie lieps, taip, nors ir sunkokai ( yra tokia liga , kai sunkiai skaito), ir perskaitys… Vertetu siulantiems susimastyti ar verta taip is zmogaus tyciotis…

Ekskomisaras
Ekskomisaras

Darosi šilta. Aš už tokią policinę piramidę: Prezidentas -eks.komisaras S.Skvernelis, MP – Sinkevičius, Seimo pirmininkas- V.Pranskietis, savivaldybių merai -eks.komisarai- Matijošaitis, Tūbis, Meliūnas, Grigaravičius ir t.t. Balsuokite.

dėl mero
dėl mero

Na, tikrai nieko neturiu prieš jaunuolį Andrių, bet tapti rajono meru jam tikrai RYŠKIAI per anksti. Iš jo visos veiklos, kurią mes matome ar apie kurią girdime, susidaro labai kuklus sąrašėlis. Gal iš tiesų geriau jau toks žmogus, kuris rašo skundus, bet jie yra ne iš piršto laužti?

Policininkas
Policininkas

O ką pats Stasys? Ar jis nori? Ar atsiklausė prieš visuotiną susirinkimą savo partiečių? keista iš jo paties pusės. Gal labai trokšta valdžios?

Giedrius Kujelis

Divide et impera

Bevardis
Bevardis

Bet Stasys be lapelio nesugeba net sakinio suregsti. Ka jis veiks budamas meru? 🙂 Gal nereikia Stasio 🙂

Viską jis sugebą. Yra parašęs dešimtis skundų. Net prašymą, įvesti tiesioginį valdymą. Pasirinks žmonės!

Bevardis
Bevardis

Abejoju, ar jis pats visas mintis sudėliojo be kažkieno pagalbos 🙂

Privatus baseino atidarymas
Privatus baseino atidarymas

Nueikite mere į baseiną, pailsėkite nuo komentarų rašymo.

Henka

Skundus rašė ne jis, jis ne tik be lapelio žodžio nepasako, o jeigu parašytų… tai… infarktininkais Rokiškio ligoninė būtų perpildyta