blank
Sonata Babickienė: „Gyvenam tokiu laiku, kai turim nebijoti pasikeitimo.“ S. Babickienės archyvo nuotr.

Sujungė kultūrą ir švietimą

S. Babickienė sakė, kad į vadovus nelabai kas veržiasi, o pati neabejojo dalyvauti konkurse, nes šiai įstaigai atiduota daug metų ir norisi darbus tęsti. Jau dešimt metų S. Babickienė vadovauja Pandėlio universaliam daugiafunkciam centrui. Prieš tai šešerius metus buvo Pandėlio meninio lavinimo centro vadovė. Dabartinė įstaiga atsirado sujungus Meninio lavinimo centrą, darželį ir Pandėlio seniūnijos kultūros darbuotojų etatus. Pernai prie jų prijungti ir Panemunio, Suvainiškio, Lailūnų, o vėliau ir Kazliškio kultūros darbuotojai. „Labai didelis darinys, daugybė veiklos sričių, kurias turiu kontroliuoti. Dėl išsiplėtusios struktūros, dėl dviejų auditų praėję metai buvo nelengvi, nes visą darbą reikia sustyguoti taip, kad įstaiga dirbtų kaip vienas organizmas“, – svarstė direktorė.

Sunku buvo pandemijos pradžioje

Šiandien įstaigoje – 170 vaikų, įskaitant besimokančius menų ir darželinukus, ir 37 darbuotojai.

Dėl pandemijos, anot S. Babickienės, sunku buvo pradžioje, o dabar apsiprato, surado naujų mokymosi formų ir yra viskam pasiruošę. „Jau ir elektroninį dienyną baigiam įsidiegti, jis, manau, funkcionuos nuo naujųjų metų“, – sakė S. Babickienė.

Nors vadovų kadencijos dalies visuomenės yra kritikuojamos, ji sako, jog tai ir

galimybė pergalvoti savo veiklą. „Tai proga pažvelgti iš šalies į savo darbus. Ugdymo kokybei ir įstaigai nėra blogai, nors, aišku, pats žmogus išgyveni ir stresuoji dėl konkurso. Bet mes gyvenam tokiu laiku, kai turim nebijoti pasikeitimo. Kiekviena tokia įstaiga yra besikeičiantis organizmas“, – sakė naujai išrinkta Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro direktorė.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nuomonė
Nuomonė
2021 4 gruodžio 8:28

Iš dalies man tokie “konkursai”,kai dalyvauja vienas ir dažniausiai tas pats žmogus, juokingai atrodo. Ar nebėra norinčių dirbti? Nieko prieš šią moterį, bet tokie konkursai nėra konkursai. Kodėl juos taip vadinti?