Danguolė Kondratenkienė. Redakcijos archyvo nuotr.

Pretendentai turėjo pristatyti savo veiklos programas ir atsakyti į komisijos narių klausimus. Geriausiai pasirodė ir konkursą laimėjo Danguolė Kondratenkienė. Ji dirbo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja. Konkurso nugalėtoja turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą – Lietuvos kūno kultūros akademijoje studijavo socialinę pedagogiką. Jai nesvetima ir medicinos sritis – Utenos aukštesniojoje medicinos mokykloje baigė medicinos sesers specialybę, VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centre dirbo direktoriaus pavaduotoja.

Darbą naujoji direktorė pradės dar negreitai, nes yra mėnesio terminas, per kurį galima apskųsti konkurso rezultatus. Taip pat teks sulaukti ir pažymos iš Specialiųjų tyrimų tarnybos dėl tinkamumo eiti šias pareigas.

azija

16
Rašyti komentarą

avatar
12 Comment threads
4 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
ZojaJonasVickaViciokasKonservatorius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Zoja
Zoja

Kitaip ir negalėjo būti… Z.Kapušinskienė, dar kartą išeis su kosminėm išeitinėm. Darbuotojų laukia baisi ateitis, jau Z. Kapušinskienė jokių sprendimų darbuotojų sąlygoms ir algoms gerinti nesiėmė savo valdymo metu, jokių darbuotojų skundų išklausyti nereikėjo, o pasisikundus, tik kaip kalakutas paburbuliuodavo, kad galima ieškoti geriau. Nauja pamaina, tik dar labiau „pagerins“ viską. Ponia be nuomonės ir loginio mąstymo, valdys kas nori ir kaip nori. Ot, laisva Lietuva: renkam tą, ką galim valdyti. Nereikia ambicingų žmonių su savom nuomonėm, juk sunku bus juos nuteikti ir nurodinėti! Baisiau nei prie komunizmo!

Smalsutis

Zojai
O gydytojas, kuris nemėgsta kairiųjų, nepadės?

Jonas
Jonas

Tai kas tas inžinierius,kokia pavardė,kur dirba.Kodėl tik tiek rašot,paviešinkit kad visi žinotų

Henka

Mero ir administracijos direktores ziniai

(Praneškit arba paskambinkit kas turint galimybe ir nebijot kersto)

Po to , kai vadovaujant visu galu inzinieriui buvo isardytos kapitalines pertvaros pastatas nenustoja skilti. Tai slepiama. Tai gerai zinojo ir buvusi PASPC direktores pavaduotoja bet tylejo. Geriau rizikuoti zmoniu gyvybemis, negu laiku pranesti apie broka statybos inspekcijai. Tai buvo todel , kad vyrauja totaline baime del susidorojimo.. Statybos inspekcija iki siol tuo nesidomejo.

Vicka
Vicka

Kapitalines pertvaros isgriautos nes truko patalpu kvadraturos, vadinasi zmoniu gyvybe nulis, svarbu isisavinti europos pinigus. O kaip jos isisavino plataus profilio inzinierius visuomene ne karta buvo informuota…

Viciokas
Viciokas

Melas, kad PASPC turi direktore, konkurso skaidruma tirs STT. Konkursas vis delto ne komunistu susibegimas. Jo neskaidrumu nieks neabejoja. Skubama, nes norima paslepti ES pinigu plovima. Visu galu inzinierius, kurio deka pastatas skyla, ir darbuotoju gyvybe yra pavojuje, del kapitaliniu sienu isgriovimo, siekia vel prisijungti prie ES pinigu. Deja nieks taip ir nezino kodel buvo neivykdytas teismo sprendimas. Savas ir mazarastis statomas tam, kad nieks po praeiti nesiknystu ir leistu toliau grobstyti ES pinigus….

Smalsutis

Ir iš kitų rajonų galima surinkti sau palankius komisijos narius.

Konservatorius
Konservatorius

Taip ir buvo padaryta , tuo turetu uzsiimti STT , Kad korumpuotas konkursas nera abejoniu.

Jonas
Jonas

Nereiketu pamirsti, kad savivaldtbes gydytoja atvyko is Zarasu valdomu kairiuju…

Jonas
Jonas

Dalyvavo ir pavaldine Agnė Šapokaitė ir drebejo pries virsininke… Kur ziuri STT

Jonas
Jonas

Komisija tikrai buvo besaliska, atvyko LSDP atstovas Vygantas Sudaris , Pakruojo ligonines direktorius, paremti savo pleibojaus zuikelio ir pareme svariai, ne karta matyta zuikeli LSDPartijos sulekimose…

Maryte
Maryte

Vyrioku PASPC kaip ir mazoka, ne bus kur apsisukti, oi kaip megsta moteriske seimas ardyti. Turi patirties.

PETRAS
PETRAS

Konkursa i PASPC (poliklinika) laimejo Anka Pulemiocica. Komisija sudare bendrapartieciai is kitu rajonu su kuriais aktyviai bendravo metus laiko (savivaldybiu varzybos,…), taigi … buvo nutekinti… ir t. t. Senoji vadove pries 1 metus ja pristate kaip savo pamaina ( konkursas tik formalumas). Kur ziuri STT, kai tokie konkursai organizuojami Rokiskio rajone… Visi iki konkurso zino laimetojus. Kiekviena vireja gali vadovauti valstybei… Gaigalo isigando, nes jis galejo ivesti tvarka daugiau nei 20 metu besitesiaciame ES pinigu grobstyme…

Henka

inzinierius ir po teismo sprendimo liko dirbti. teismo sprendimas taip ir nebuvo ivykdytas…

Henka

SESELE LAIMEJO PRIES GYDYTOJA BALTRUNIENE, VADINAS BUTINA UZDARYTI KAUNO MEDICINOS INSTITUTA

Aloyzas
Aloyzas

Užuojauta PASPC kolektyvui, laikykitės.