Ledas nebekaitins nervų?

Informaciją apie įstrigusius Rokiškio ledo aikštelės darbus – šaldymo įrangos patikrą ir priežiūrą bei stoginę – pateikė savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Jis informavo, kad ši istorija užsitęsė, nes stoginės darbų pirkimo konkursą laimėjusi ir dirbti vos pradėjusi bendrovė bankrutavo. Jos pirminių darbų kokybė, anot R. Burnicko, abejonių nekelia. Teko skelbti naujus pirkimus, bet rangovų nesulaukta, nes jiems netiko savivaldybės nustatyta 200 tūkst. eurų nesiekianti darbų sąmata. Todėl savivaldybei teko didinti anksčiau numatytą sumą iki 292 tūkst. eurų. Ledo aikštelės stoginę už šią sumą statys UAB „Aestas“. Šiemet turi būti atlikti stoginės pamato darbai, aptvarkyta aplinka ir apšvietimas. Kitąmet stoginė, kaip numatyta sutartyje, turi būti baigta.

Problemų dėl ledo aikštelės šaldymo įrangos, kėlusios daug problemų ir aistrų, tikimasi, problemų nebus. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas informavo, jog šaldymo kilimėliai vasarą buvo išimti ir išgabenti patikrai bei remontui į sertifikuotą įmonę. Šių darbų išlaidas, kaip susitarta, apmokės AB „Rokiškio sūris“ ir UAB „Rokauta“. Kilimėliai Kūno kultūros ir sporto centrą, kuris yra ledo aikštelės šeimininkas, turi pasiekti šią savaitę. Ledo aikštelė aprūpinta dar 50 naujų, nenaudotų šaldymo kilimėlių, tad ateinantį žiemos sezoną jos veikla dėl šaldymo įrangos strigti neturėtų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
taiBaisufiejaKorešasantanaas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
tai
tai

ką paaiškins,jeigu , taryboje šeimų suvažiavimas..,o „direktoriui tik nemalonumai““?

Baisu
Baisu

Kam jie darė tą spaudos konferenciją, jeigu nesugeba nieko normaliai paaiškinti? Kaip katinai į miltus pridirbę 😀

fieja
fieja

Puiki idėja, spaudos konferencija.

Korešas
Korešas

Kitoje konferencijoje įdomu butų musų seimo nario Martinėlio pasiaiškinimai apie varkiavimus :)) Kodėl išvis mūsų laikraščiai tyli?

lrytas.lt/zmones/tv-antena/2019/09/17/news/verslininkas-zydrunas-eimutis-pateike-skandalingos-informacijos-apie-itartina-viesa-pirkima-11858854/

antanaas
antanaas

cia kaip Vilniuje futbolo stadijonas ilgai dar lauksim ledo