K. Pabijuto pieš.

Motyvai

Dabar galiojančios „Rokiškio komunalininko“ tiekiamos centralizuotos šilumos ir karšto vandens kainos nustatytos 2015 m. Politikams nurodoma, jog per trejus metus paslaugų kainos nekito, nors  per šį laikotarpį minimalus atlyginimas nuo 350 kilo iki 430 Eur (22,8 proc.), bendrovės realizuojamos šilumos kiekis, daugiausia dėl šilto klimato, sumažėjo 8 proc. ir trečia priežastis, turėjusi įtakos poreikiui didinti kainą, – kuro brangimas. Kaip nurodyta bendrovės prašyme, per trejus metus katilinėse naudojamo kuro kainos išaugo 29 proc.

Savivaldybės valdoma AB „Rokiškio komunalininkas“ eksploatuoja keturias katilines: Juodupės, Kamajų, Obelių ir Pandėlio.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

kasyba

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Ritato rasarasa Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rita
Rita

O gyventojų tai irgi neliečia, pasakykite tai tiems, kurie brangina kurą

rasa
rasa

Ponia Aldona, taryba ne tik kad nepritarė , bet aplamai jokios kainos nepatvirtino…tuo pažeisdami įstatymą, matyt tarybos nariams viskas galima.

to rasa
to rasa

Džiaugtis reikia, kad taryba rūpinasi žmonėmis. Kiek ES pinigų ištaškyta renovacijoms, šiluminėms trasoms, katilinėms, bet kaip nepinga niekas, taip nepinga. O pakelt mokesčius priežasčių visada atsiranda. Aišku Raselė pinigais matyt aptekusi, gali ir susimokėti už prabangią šilumą.