blank
Redakcijos archyvo nuotr.

„Pasikabino“

Praėjusios rajono tarybos kadencijos pradžioje politikams kilo idėja pertvarkyti dvi savivaldybės valdomas bendroves: jas reorganizuoti, mažesnį Rokiškio butų ūkį prijungiant prie stambesnio „Rokiškio komunalininko“. Sulaukus pritarimo, imtasi būtinų veiksmų: Rokiškio butų ūkis iš UAB pertvarkytas į AB, atliktos kitos privalomos procedūros. Kažin, ar kas prieš kelerius metus įtarė, kad šių įmonių „tuoktuvės“ užpūliuos kaip rakštis ir taps politinių intrigų epicentru.

Greitai bus metai, kaip AB „Rokiškio komunalininkas“ dirba be direktoriaus, įmonei laikinai vadovauja pavaduotojas Vingaudas Širmaitis. Bendrovės direktorius Gintautas Rekerta postą paliko pernai birželyje paaiškėjus, jog įmonė dirba nuostolingai, nuo pagrindinės bendrovės akcininkės – savivaldybės slepiami veiklos ir finansiniai rodikliai. Tuometis bendrovės valdybos pirmininkas Ramūnas Godeliauskas sakė, jog neigiami įmonės veiklos rezultatai yra politinio valdymo ir direktoriaus nekompetencijos pasekmė. Valdyba planavo siūlyti direktoriui G. Rekertai, bendrovei vadovavusiam trejus metus, atsistatydinti, bet jis prašymą trauktis pateikė nesulaukęs siūlymo. G. Rekerta AB „Rokiškio komunalininkas“ direktoriumi buvo išrinktas 2015 m. ir pakeitė iki tol bendrovei vadovavusį Antaną Vagonį, kai šis savivaldos rinkimuose buvo išrinktas rajono meru.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Sirgalius
Sirgalius
2019 15 gegužės 20:44

O tai valdyboje buvo gi Tarvydžio brolis su buhaltere ir dar du iš verslo klubo. Kur jie dingo?

Žiūrovas
Žiūrovas
2019 15 gegužės 20:37

Komunalininko akcininkų susirinkime valdyba buvo išrinkta, tik dėl savivaldybės tarnautojų nekompetencijos niekaip neįregistruojama Registrų centre. …Ramūnai vyk lauk tas dykaduones iš savivaldybės!

Nenuvilkite
Nenuvilkite
2019 15 gegužės 13:30

Patys rašot, kad valdybos pirmininku buvo Godeliauskas. Tai jis pats sau neatskleidžia kiko dokumentų? Laukiam ryžtingo mero darbų ir dokumentų paviešinimo. Jūs esate žmonių meras, nenuvilkite.

Renata
Renata
2019 16 gegužės 10:02
Reply to  Nenuvilkite

Kas ką neatskleidžia? Kas užslaptinta? Na nebesapnuokit tokių niekų

Henka
2019 15 gegužės 12:50

Daioš Ankų Pulemiočicų