blank
J. Kačerausko nuotr.

„Jinai labai jaudinasi, o mes labai norime, kad ji komisijoje būtų. Tai labai stipriai su teatru susijęs žmogus, ypač daug žinantis ir apie lėlių teatrą“, – sakė Kultūros centro vadovė Vaiva Kirstukienė.  Taip pat priminsime, kad komisijoje kaip ir pernai dirbs V. Kirstukienė, kultūros specialistė Irena Matelienė, verslininkas Leonardas Šablinskas, režisierius Eligijus Daugnora, „Rokiškio sūrio“ atstovė Aušra Zibolienė ir dailininkas Sigitas Daščioras.

Kitą savaitę komisijos nariai vyks į Kauną, kur žiūrės Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Graži ir ta galinga“, kuris repertuare – paskutinis.

„Esu skaudžiai nudegusi, kai prieš metus pasakiau savo nuomonę apie spektaklį ir labai žmogų įžeidžiau. Po to sakiau, kad nieko nebekritikuosiu. Būdama komisijoje tikiuosi atsikratyti šitos baimės išreikšti tai, ką galvoju“, – sakė N. Čirūnienė.

Žiūrovai tuo metu domisi, į kuriuos spektaklius nebėra bilietų. „Į Rolando Kazlo režisuotą  spektaklį „Pamoka“ tikrai nebėra bilietų“, – sakė V. Kirstukienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments