Kiekvienas pastatas susideda iš tam tikrų dalių, na, o pamatai yra bene pati svarbiausia. Juk ne veltui yra sakoma, kad kokybiški bei tinkamai sumontuoti pamatai, yra namo pagrindas. Vis dėlto, kiekvienas, kuris sprendžia, kokius pamatus rinktis, netrunka pastebėti, jog galimi įvairūs variantai. Tad, ką pasirinkti? Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis CFA polinius pamatus. CFA arba tiesiog Continuous Flight Auger – tai išskirtinė bei ypač moderni technologija, pagal kurią ir yra įrengiami poliai. Montuojant naudojamas tuščiaviduris grąžtas, o į jo vidų – įliejamas betono mišinys.

Ne paslaptis, kad pamatų montavimas yra vienas iš tų procesų, kuriam reikalingos labai didelės darbo sąnaudos. Tai, savo ruožtu, lemia ir dar vieną dalyką – nemenkas išlaidas. Vis dėlto, CFA poliai yra labai maloni išimtis – jie užtikrina labai didelį darbo našumą bei mažesnes darbo sąnaudas.

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas vertina įvairovės galimybes. Kuo daugiau įvairovės, tuo geriau, tuo įvairesnius sprendimus galima įgyvendinti. Taigi, CFA poliniai pamatai yra puikus pasirinkimas ir kiekvienam, siekiančiam įvairovės, kadangi galima įrengti įvairaus skersmens polius.

Kaip žinia, pamatų įrengimas sukelia labai dideles vibracijas ir ypač didelį triukšmą. Tačiau svarbiausia, kad šie veiksniai gali ne tik neigiamai paveikti darbuotojų, bet ir aplinkinių (žmonių, dirbančių ar gyvenančių gretimuose pastatuose) savijautą. Belieka tik pridurti, kad įrengiant polinius pamatus bus išvengta ir didžiulės vibracijos, ir įkyraus triukšmo, todėl šis procesas netrikdys aplinkinių ramybės bei susikaupimo; neturės neigiamos įtakos jų savijautai ir leisi išvengti nepatogumų.

Mūsų šalyje gausu vietovių, kuomet atlikus tyrimus paaiškėja, kad gruntas yra labai birus arba per silpnas, kad būtų galima įrengti  įvairių tipų pamatus. Vis dėlto, CFA poliai maloniai nustebina dar viena savo savybe – juos bus galima įrengti nepriklausomai nuo grunto kietumo bei tvirtumo.

Taigi, baigiant pastebėjimus, galima daryti išvadą, kad CFA poliai yra puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių: visų pirma, užtikrinamas didelis darbo našumas; tad bus išvengiama didelių sąnaudų. Antra, galima montuoti įvairaus skersmens polius – tai sudaro galimybę įgyvendinti įvairius statybinius sprendimus. Trečia – išvengiama didelių vibracijų bei triukšmo, tad aplinkiniai nepatirs nepatogumų. Ketvirta – puikiai tinka net ir tuo atveju, kai gruntas yra labai birus ir netvirtas.

Taigi, jei norite pasinaudoti visais šiais privalumais, pats metas susisiekti su įmone, kurios specialistai galėtų sumontuoti CFA polius.

Užs. 858

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie