Pixabay.com nuotr.

Tie, kurie sportuodami arba užsiimdami bet kokia kita aktyvia veikla nenaudoja specialių gertuvių dažniausiai neįvertina gertuvių suteikiamų lengvatų. Tam dažnai naudojami tiesiog vandens buteliukai, tačiau, kad ir kaip vienodos atrodo buteliukų ir gertuvių savybės – gertuvės yra visokeriopai pranašesnės.

Visi poreikiai patenkinami kaskart

Jeigu sportuodami ar užsiimdami kita aktyvia veikla kiekvieną kartą perkate vandens buteliukus, puikiai žinote, kad jūsų pasirinkimo galimybės yra siauros – visada tas pats vanduo ir kone visada toks pat buteliukas.

Bet jeigu vandenį su savimi turite bėgiojant ar važiuojant dviračiu, tada butelio kamštelio sukinėjimas kaskart norint atsigerti yra tikrai nepatogus. Tokiems atvejams yra gaminamos specialios gertuvės, kurias galima atidaryti lūpomis – greita, patogu ir reikia tik vienos rankos!

Patogios savybės

Sportinės gertuvės naudingos ne tik dėl jų įvairių formų, bet ir tam tikrų savybių, kurios neabejotinai pavers jūsų mėgstamą veiklą dar malonesne. Štai keletas ypatybių, kurių tikrai nesuteiks standartiniai buteliukai:

  • Puiki izoliacija – kai kurios gertuvės veikia dalinai kaip termosai, todėl visos treniruotės metu puikiai išlaikys jūsų gėrimus gaivius ir šaltus. Tiesa, jeigu norite gėrimą išlaikyti šiltą – tai taip pat padės.
  • Tvirtas ir patogus – gertuvės yra skirtos aktyviai veiklai, todėl jas ne tik patogu paimti į rankas, bet jos atlaikys ir tam tikrus smūgius bei kitas grubias sąlygas.
  • Įvairus dizainas – gertuvių dizaino įvairovė yra milžiniška, todėl labai lengvai rasite gertuvę, kuri puikiai tiks tiek prie jūsų aprangos, tiek prie jūsų poreikių.

Nepamirškite ir talpos. Jeigu jums gertuvė reikalinga tik vienai treniruotei, tada jums gali pakakti netgi pusės litro gertuvės. Tuo tarpu, norintiems su savimi turėti vandens visą dieną, galima rinktis ir iki dviejų litrų talpos gertuvę.

Pixabay.com nuotr.

Gertuvės tausoja aplinką

Tarkime, jeigu per savaitę sporto klube lankotės tris kartus, tada kiekvieną kartą į klubą atsinešate vis naują vandens buteliuką. Tokiu atveju per metus išmetate beveik 150 plastikinių butelių vien tam, kad turėtumėte vandens treniruotės metu.

Vietoje to, galite įsigyti gertuvę ir į ją įsipilti ne tik vandens, bet ir pasidaryti gaivių kokteilių sportui. Net jeigu gertuvė kainuos apie 20 eurų, ji jums atsipirks vos per porą mėnesių, o ką jau kalbėti apie visus kitus atvejus, kurių metu taip pat galite panaudoti turimą gertuvę.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir pamatyti, kokios gertuvės bei kitos sporto prekės yra siūlomos jums.

Užs. 1321

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie