V. Saulio rinkimų agitacijos leidinys.
V. Saulio rinkimų agitacijos leidinys.

Praūžus Seimo rinkimams atėjo metas pamažu viską sudėlioti į savo vietas. Rinkimų kampanija nebuvo vien tik malonus pasivaikščiojimas. Vienas iš dešimties Dievo įsakymų sako: „Nemeluok“. Kai į rinkimų sūkurį įtraukiamas ir dvasininkas, darosi nejauku ir nemalonu – juolab aiškintis, kas melavo. O aiškintis reikia – gal ateityje, prieš pasitelkiant visuomenėje žinomus žmones, kandidatai susimąstys ne tik apie savo įvaizdį, bet ir atsakomybę.

Kodėl aiškinamės po rinkimų? Todėl, kad ne kartą kandidatai ir jų atstovai viešai teigė, jog net bloga, kritikuojanti  žinia yra gera reklama. Taigi dabar be jau buvusio kandidato reklamos ieškome atsakymo.

Turi, bet nežino, kas derino

Kai rugsėjo mėnesį pasirodė kandidato į Seimo narius Vytauto Saulio agitacinis lankstinukas, jame pirmasis veidas ir žodžiai, kviečiantys balsuoti, buvo gerbiamo Rokiškio dekano Eimanto Noviko.

Kad tai ne atsitiktinumas, o planuota rinkimų kampanija, tapo aišku, kai prieš antrąjį rinkimų turą internete atsiradusioje informacijoje, pažymėtoje kaip politinė reklama, taip pat buvo šio dvasininko nuotrauka.

Pasiteiravę kandidato V. Saulio, ar jis žino apie tokią reklamą ir ar turi dekano sutikimą, išgirdome atsakymą, kad jis nieko apie tai nežino, informaciją ruošė jo rinkimų štabas. „Jeigu įdėta, gal turi“, – trumpai atsakė V. Saulis.

„Tegul tai būna paslaptis. Manau, kad viskas jau praėjo ir nebereikia nieko kelti į viešumą“, – nenoriai situaciją komentavo D. Kondratenkienė.

Paskambinus į socdemo rinkimų štabą, telefonu atsiliepė pašnekovė ir pasakė lyg ir girdėjusi, kad sutikimas buvęs, tačiau liepė susisiekti su štabo vadove Danguole Kondratenkiene.

„Aš nesakau nei taip, nei ne. Tegul tai būna paslaptis. Manau, kad viskas jau praėjo ir nebereikia nieko kelti į viešumą“, – nenoriai situaciją komentavo D. Kondratenkienė.

Pašnekovė papriekaištavo, kad be reikalo žurnalistai užsipuolė dekaną. Jai priminus, kad ne mes, o būtent jie dvasininką įvėlė į politinę kampaniją, D. Kondratenkienė nelabai turėjo ką pasakyti…

Daugiau – ketvirtadienio GR

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jonasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
jonas
jonas

O gal Anka Pulemiocica klebona setoniska raudona spalva sugunde…

Smalsutis

Aš paklausiu kitų agitatorių, kurių foto čia yra, ar jie taip pasakė, ar tai sukūrė rinkimų štabo vadovė.