blank

„Kino karavano“ metu žiūrovai pamatys ne tik įsimintiniausius ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius „Kino pavasario“ filmus, tačiau ir festivalyje nematytus lietuvių, Ukrainos kino kūrėjų darbus, kalbančius apie tai, kas svarbiausia: karą Ukrainoje, sunkiai sunaikinamą žmogiškumą, netikėtumų nestokojantį gyvenimą, jame sutinkamas įkvepiančias asmenybes, visuomenės žaizdas bei tvarumą.

Birželio 24 d. KINO KARAVANAS Jonines švęs Salose, kur visus pakvies į trijų filmų peržiūras Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje (Kaštonų g. 13) įsikursiančiame lauko kino teatre. 17.30 val. bus rodomas anime nuotykis visai šeimai „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“, 20.15 val. pirmasis dokumentinis pasakojimas apie vieną garsiausių visų laikų Lietuvos artistų – filmas „Kernagis“, o 22.15 val. įtempta ir paslaptinga istorija apie šeimą – kitokią, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, – „Saulėlydis“.

Birželio 25 d. KINO KARAVANAS lankysis Rokiškyje, kur visus pakvies į trijų filmų peržiūras Rokiškio krašto muziejuje (Tyzenhauzų g. 5) įsikursiančiame lauko kino teatre. 16.30 val. žiūrovų lauks universali ir poetiška istorija apie praradimą, atmintį, nuostabą ir vaizduotę mergaitės akimis – filmas „Mažytė mama“, 18.30 val. pasaulį sužavėjusi istorija apie lietuvio drąsą filme „Šuolis“, o 20.30 val. žiūroviškiausias šių metų festivalio „Kino pavasaris“ filmas „Blogiausias žmogus žemėje“.

Visi KINO KARAVANO seansai – nemokami. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje www.kinokaravanas.lt

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments