Tulpių skersgatvio gyventojams teks laukti sausesnių orų. V. Bičiūnaitės nuotr.

Pasak jos, skersgatvio keliukas nebuvo žvyruotas apie 40 metų, jį lygindavo tik greideriu, tačiau tuomet išjudindavo akmenis, nuo kurių vėl susidarydavo duobės, o palijus ir balos. Gyventojai ne kartą prašę miesto seniūnijos atvežti žvyro. Šį rudenį prašymas išpildytas – atvežta 12 kubinių metrų žvyro. Gyventojai savo noru pasišovė jį išskirstyti. Tačiau pagerėjusia padėtimi neilgai teko džiaugtis, nes prasidėjęs lietus dalį keliuko pavertė makalyne.

Gyventojai įtaria, kad jiems atvežtas žvyras nekokybiškas, nes jame per daug molio priemaišų, ir svarsto, kaip išbristi ne tik iš purvo, bet ir iš keblios padėties. Problemą užaštrina tai, kad šis skersgatvis neturi išvažiavimo, todėl daugelis automobilių apsisuka jo gale. Ten ir susidarė purvynas.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

teatras

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gyventojas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Gyventojas
Gyventojas

Apskritai tai gatvei reiketu daugiau valdzios demesio, nes ja vaiksto labai daug mokinuku link mokyklos. Isejus is gatves islenda tiesiai ant perejos i mokykla. Ji patogi nes mazas masinu eismas, o juk visi zinom, kad mazyliai zioplineja eidami. Reiketu kelio danga palaikyti padorios bukles. Dar beda apsvietimas, visoj gatvej dega vos viena lempa. Dabar kai anksti temsta tai tikrai problema. O bureliai vaiku einantys biliuno gatve sukelia nepatogumu vairuotojams nes gatve siaura o eismas dvipusis