Patarimais dalinasi Sofatravel.lt kelionių ir vestuvių užsienyje organizatorė Inga Kijanskaitė.

Ką rekomenduojate turint savaitę atostogų: pažintines ar poilsines keliones?

Mėgstantiems aktyvų poilsį bei norintiems sutikti bendraminčių tikrai verta pagalvoti apie pažintines keliones autobusu. Siūlomos įvairios kelionių trukmės nuo 3 dienų iki 3 savaičių. Kelionės yra tikrai patogios – jau antrus metus SOFA TRAVEL veža keliautojus visiškai naujais autobusais. Taip pat siūlome pažintines keliones lėktuvu su grupe, kurias lydi profesionalūs lietuviškai kalbantys gidai.

Poilsinių kelionių pasirinkimas labai platus pradedant Graikijos salomis: Kreta, Rodas, Zakintas, Italija: Apulija, Sicilija bei Kampanija, o kur dar Ispanija bei Turkijos pakrantės! Turint savaitę atostogų galima nesunkiai rasti pigią, bet kokybišką kelionę.

Kokios šalys tinkamiausios ramiam poilsiui?

Kiekvienoje šalyje galime rasti tylesnių vietovių. Ramiam poilsiui vasarą svarbu tinkamai pasirinkti kurortą, nes poilsiauja daug jaunimo, kurie naktį tikrai nemiega.

  • Bulgarijoje ramybę rasite: Obzoro, Albenos, Šv. Konstantino kurortuose;
  • Kretoje: Agios Nikolaios;
  • Rode: Lindos regione;
  • Maljorkoje: Santa Ponsa, Alkudia;
  • Turkijoje: Kiriše, Sidėje, Tekirovoje.

Kokias kelionių kryptis rekomenduojate šeimai? Kuriose šalyse turizmas pritaikytas atostogoms su mažamečiais?

Apskritai, šeimos renkasi labai įvairias keliones. Tačiau bene geriausios šeimos atostogų kryptys vasarą – Turkija, Graikija, Bulgarija bei Ispanija, o žiemą – kelionės į Egiptą bei Kanarų salas. Šiose šalyse yra kur kas didesnis viešbučių pasirinkimas, kuriuose daug dėmesio skiriama vaikų laisvalaikiui, galima gauti vežimėlių, lovelių ir netgi racijas – mobilias aukles. Be to, 4-5* viešbučiai siūlo specialius valgiaraščius vaikams, taip pat yra vandens kalneliai bei kitos pramoginės programos, todėl tiek tėvams, tiek vaikams atostogos praeina nepriekaištingai.

Taip pat turime pažintinių kelionių, pritaikytų poilsiui su vaikais, kurioms galioja 2+1 akcija, kai vaikas keliauja nemokamai. Tai Legolendas, Heidės bei Serengečio parkai, Disneilendas, taip pat Skandinavijos pramogų parkai bei Italijos atrakcionai.

Verta atkreipti dėmesį, kad mažyliai iki 2 metų į poilsines keliones vyksta nemokamai.

O ką rekomenduojate jaunimui, ieškančiam pramogų ir aktyvaus naktinio gyvenimo?

Bene ryškiausios jaunimo pramogų bei naktinio gyvenimo sostinės:

Na o žiemą naktinių pramogų su kaupu rasite Tailando kurortuose, Mauricijaus Grand Baie mieste, Šarm al Šeicho bei Hurgados naktiniuose klubuose. Tiesa, Tailando naktinis gyvenimas neabejotinai spalvingiausias. Užsukite ir papasakosime daugiau!

Kokią mažiausią sumą reikėtų skirti savaitei atostogų Europoje?

Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį, kad kaina visada labai priklauso nuo šalies, kliento poreikių (pavyzdžiui, maitinimo tipo) ir laiko, kada įsigyjate kelionę. Perkant keliones per išankstinius pardavimus, galima rasti puikių atostogų variantų už prieinamas kainas. Nuo gegužės pabaigos iki liepos 31 d. vyksta išankstiniai žiemos pardavimai, o geriausias kelionių kainas kitos vasaros atostogoms galime pasiūlyti jau nuo spalio pabaigos iki Naujųjų metų.

Jeigu lygintume šalis pagal kainos ir kokybės santykį, Turkija užimtų pirmą vietą – čia kainos žemiausios. Tada galime kalbėti apie Graikiją. Tiesa, pačioje Graikijoje viešbučiai brangesni maždaug 30 proc., lyginant su Graikijos salomis. Tuo tarpu kelionės į Kanarų salas yra brangesnės, nes didžiąją kainos dalį sudaro aviabilietai į šį Atlanto vandenyno regioną.

Ką patartumėte norint sutaupyti Europoje?

Visada planuokite atostogas iš anksto – tuomet kelionių agentūros turi didžiausią kelionių pasiūlą: rasite puikius viešbučius, pigius skrydžių bilietus.

Užs. 1463

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie