Skaitytojo nuotr.

Tiesiog tragedija

„Sunku net pasakyt, kuris kelias baisesnis. Galima atkarpom skirstyti, kurios yra tragiškos ir kurios dar išvažiuojamos. Kelias nuo Jūžintų į Kamajus – visas avarinės būklės. Klausimas, ar yra lopinėlis, kur duobės nebūtų. Kamajų mokyklos vadovybė, kiek žinom, ne kartą visokias instancijas  informavo apie kelių būklę. Ir mokytojai juk važiuoja į darbą dažniausiai per aplinkui, į Kamajus per Laibgalius daro dvidešimties kilometrų ratą. Bet tyli – juk darbas. Ir vaikai vežami tais avariniais keliais. Bet mokyklai vis atsako, kad tai per šlapia, tai – per šalta, ir jie negali taisyt. Dabar iš po žiemos kelias taip atrodo. Bet ir pernai, ir užpernai buvo tiesiog tragedija. Vasaros metu truputį aptvarko, užpila dalį duobių, kitos lieka ir kasmet situacija blogėja. Tuoj šis kelias bus neišvažiuojamas. Nors juo net meras važinėja iki Ragelių“, – praėjusią savaitę redakcijai rašė jūžintiškiai.

Penktadienį jie jau matė, kad prasidėjo darbai. „Aplopė kas penktą duobę“, – apgailestaudami juokėsi ir siuntė žinias, kaip automobilis, „patekęs į skylę“, liko be rato.

Savivaldybei nepriklauso ir „yra kritinės“

Rokiškio savivaldybė neprižiūri minėtų kelio dangų. Keliai Jūžintai–Kamajai ir Jūžintai–Rokiškis yra valstybinės reikšmės ir priklauso ne savivaldybei, o Lietuvos automobilių kelių direkcijai, kuri ir yra atsakinga už duobių taisymą, asfaltavimą ir kita. Savivaldybė prižiūri žemesnės kategorijos – vietinės reikšmės – kelius.

Išsamiau skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: