blank
R. Kilkaus nuotr.

Pastarųjų dienų oras neleidžia atsipūsti nei kelininkams, nei miestą prižiūrintiems „Rokiškio komunalininko“ darbuotojams. Sniegas vis iš naujo padengia važiuojamąją dangą ir šaligatvius, tad keliai beveik visur išlieka prastos būklės. Anot AB „Kelių priežiūra“ Šiaurės rytų regiono Rokiškio kelių tarnybos vadovo Laimio Magylos, kelininkai dirba ir toliau.

„Pribėrė ir pripustė, šiandien visko turime keliuose. Valome visus kelius nuo pat ankstaus ryto. Kelius prižiūrime pagal lygius, dabar barstytuvai grįš nuvalę žemesnio lygio kelius ir važiuos antrąkart dirbti  pagrindiniuose keliuose ir mieste. Tikimės iki vakaro nuvalyti visus kelius. Visgi vietomis dar pusto, tad padėtis, kad ir nuvalius, nuolat kinta, nuo priminto ir pustomo sniego darosi sniego košė, todėl dirbti privalome nuolat“, – pasakoja L. Magyla.

Kaip sako miesto seniūnas Arūnas Krasauskas, norėtųsi žmonių daugiau supratingumo ir tolerancijos.

„Vakar visą dieną dirbome. Nors susidūrėme su techninėmis problemomis, visus kelius, įvažiavimus ir šaligatvius valėme. Traktoriai, valantys miestą, darbą baigė vėlai, o šiandien valymo darbai prasidėjo jau trečią ryto. Vis dar yra daugybė vietų, kurias reikia nuvalyti, pirmiausiai valome prioritetines vietas, bet per šiandien tikrai stengsimės pabaigti valyti ir barstyti visą miestą. Tikimės miesto gyventojų supratingumo, ne viskas vyksta greitai ir paprastai“, – tikina A. Krasauskas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
10 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Jo jo
Jo jo
2021 30 lapkričio 18:24

Lietuviui niekada nebus gerai

Obelis
Obelis
2021 30 lapkričio 17:47

Stipriai snigo visą parą, tai kaip spės visus kelius, keliukus ir šaligatvius nuvalyti iškart? Juk nėra tiek nei technikos, nei darbuotojų.

Violeta
Violeta
2021 30 lapkričio 17:20

Anykščiai – Rokiškis tai pasakų šalis… O gal atskira Lietuvos dalis. Nes kelių visai nevalo.

Parko kvartalo, gyventojas
Parko kvartalo, gyventojas
2021 30 lapkričio 15:02

Baisūs keliai, tik žodžiai grąžūs, Parko kvartale kelią nuvalė tik per pietus, kaip nuvalė, su kastuvų iš paskos reikia valyti, gėda kelininkams ir valdžiai, keliai pirmiausia valoma prie vadovų namų, gėda

ahoi
ahoi
2021 30 lapkričio 12:29

122 kely grynas ledas, nebe laikas barstyti.

mx1
mx1
2021 30 lapkričio 12:06

Nežinau, kada, kas ir kaip valė kelius, bet šiandien 10 valandą ryte miesto gatvės dar buvo sunkiai pravažiuojamos, o stovėjimo aikštelė prie poliklinikos visai nevalyta… Lietuvoje yra du pastovūs dalykai – tai vilkikų eilės pasienyje su Baltarusija ir “žiema užklumpa kelininkus netikėtai”… Gerbiamiems Magylai ir Krasauskui turėtų būti šiek tiek gėda.

Jonas
Jonas
2021 30 lapkričio 13:45
Reply to  mx1

Visą naktį dar vis snigo, tai kaip gali spėt viską nuvalyti ?? Nusikalbi visai

Mx1
Mx1
2021 30 lapkričio 20:41
Reply to  Jonas

Centrinė miesto gatvė ir poliklinika – toli gražu ne viskas. Be to, naktį snigo nedaug. Žinau, nes vakare apie 9 valandą nuvaliau mašiną nuo sniego. Tai ryte buvo max 2-3cm užsnigta. Taip, kad nebekliedėk, Vingių Jonai, ir neteisink nekompetencijos bei tinginystės 🙂

Rokiskiete
Rokiskiete
2021 30 lapkričio 11:43

Miesto keliai tragiski. Galetu druskos pilti, o ne tik perbraukt.. O uzmiescio patyliu…

Gyventoja
Gyventoja
2021 30 lapkričio 16:35
Reply to  Rokiskiete

Kam pilt druskos? pripylė ir iš sniego padarė sniego košę. Eini ir minkosi sniegas po kojom.