Matyt, Perkūno gatvė ir ateityje sulauks vairuotojų reakcijos. J. Kačerausko nuotr.

Pašnekovas atkreipė dėmesį į tris detales. Pirmoji – Perkūno gatvėje esantis nelogiškas eismo juostų išdėstymas. „Kam reikėjo įrengti vidurinę eismo juostą posūkiui į kairę. Anksčiau tikrai nebuvo problemos iš kairės įvažiuoti į „Regitros“ kiemą. Gal projektuotojai ką sumaišė?“ – sakė pašnekovas.

Antroji problema, anot vyro, slypi neseniai atidarytoje Kauno gatvėje. „Šioje gatvėje trūksta kelio ženklų. Tarkim, pasikartojančių ženklų, jog čia vyksta vienos krypties eismas ar yra pagrindinis kelias. Aš nemokysiu specialistų, gal ir pats klystu“, – trūkumus vardijo gyventojas.

Trečioji pastaba – stinga kelio ženklų, informuojančių apie saugos kalnelį Kauno ir Laisvės gatvių sankryžoje. „Važiuojant Kauno gatve toks kelio ženklas yra, tačiau jo nėra važiuojant nuo ežero pusės“, – teigė vyras. Anot jo, šis kelio ženklas būtinas ne tik vietiniam vairuotojui, tačiau ir svečiui, kuris greičiau lėkdamas per sankryžą gali prisidaryti nuostolių.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mmmm
Mmmm
2018 2 vasario 16:13

Prie nauju kapu susiaurino kelia,o prie maksimos saliale padare ir dar papildoma juosta nupaise.mes tikrai durniu miestas

Rekomenduojami video: