Vyresnysis seržantas Kęstutis Valiukonis, laikinai vykdantis specialisto funkcijas, pasidžiaugė, jog jaunuoliai į skyrių prisistato anksčiau, nei jiems numatyta. J. Kačerausko nuotr.

Vyresnysis seržantas Kęstutis Valiukonis, laikinai vykdantis specialisto funkcijas, „Gimtajam…“ pasakojo, jog poskyrio įkūrimas visų pirma patogus vietos šauktiniams, kasdien jų čia užsuka po dvi dešimtis.

„Oficialus šaukimas į Lietuvos kariuomenę prasidėjo vasario 4 d. Tačiau buvo nemažai jaunuolių, kurie nelaukė šios dienos ir kreipėsi anksčiau. Administruojame tiek Rokiškio, tiek Kupiškio rajoną. Jaunuolių šaukimas dabar vyksta ištisus metus,  nebe pavasarį ar rudenį, kaip buvo anksčiau“, – teigė K. Valiukonis.

Poskyris vykdo visas administracines funkcijas, tad šauktiniams ir kitiems interesantams nebereikia vykti į Panevėžį. Tiesia, šauktinių sveikata ir toliau tikrinama Panevėžyje. „Pirma interesantai apsilanko pas mus, suvedame į sistemą visus duomenis, tada jiems tenka vykti į Dembavą, Panevėžio rajone pasitikrinti sveikatos karinėje medicinos komisijoje“, – kalbėjo pašnekovas.

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SmalsutisNevarguolis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Amžiaus nesąmonė, jei šauktiniai iš Kupiškio turi atvykti į Rokiškį suvesti duomenis, tada važiuoti į Dembavą pasitikrinti sveikatą.

Nevarguolis
Nevarguolis

Niekam nereikalingo darbo imitavimas