Kolektyviniai konteineriai plaunami modernia įranga. PRATC archyvo nuotr.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro (PRATC) Rinkliavų administravimo ir kontrolės padalinio vadovė Agila Zalatorienė informavo, kad individualių valdų bei juridinių asmenų konteinerius plauna ir dezinfekuoja patys gyventojai, o kolektyvinių aikštelių –  AB „Rokiškio komunalininkas“. Rokiškio mieste ir rajone birželio 28 d. buvo plaunami bei dezinfekuojami kolektyviniai konteineriai. Šiuos darbus atliko „Rokiškio komunalininko“ pasamdyta įmonė.

„Kolektyviniai konteineriai dezinfekuojami bent du kartus per metus. Viena  dezinfekcija būtinai vykdoma vasarą, tačiau šiuo laiku konteineriuose užsilikusios atliekos greičiau pūva, genda, todėl gali būti valoma ir dažniau. Pavyzdžiui, Biržų mieste gyventojai inicijuoja antrą valymą, nes konteineriuose prisiveisė kirmėlių. Taip atsitinka, kai į juos sumetami obuoliai ir pan. Nešvarūs konteineriai gali būti keičiami švariais“, – tikino specialistė.

Per dieną modernia technika išplaunama ir aptarnaujama nuo 100 iki 130 konteinerių, priklausomai nuo užterštumo ir atliekų šalinimo vietos.

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie