blank
J. Kačerausko nuotr.

Siūlo palaukti

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius oficialios informacijos apie ketinamus uždaryti neperspektyvius Rokiškio rajono mokyklų skyrius ar prijungiamas mokyklas neteikia. „Kalbant apie mokyklas, o ne skyrius, nė viena nebus uždaryta“, – ramina skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis ir siūlo laukti iki gruodžio pabaigos.

„Gimtojo…“ žiniomis, dar gruodžio mėnesį rajono tarybai bus teikiamas planas uždaryti Senamiesčio progimnazijos Kriaunų pradinės mokyklos skyrių, kuriame mokosi septyni vaikai. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija jį finansuoja tik iš dalies, nes toks mokinių skaičius neatitinka jokių standartų. Kitas mokyklos išlaikymo krūvis – vien ugdymui apie 12 tūkst. eurų per metus – tenka rajono savivaldybei.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas teigė, kad Kriaunų skyriaus nuo kitų mokslo metų neliks. Jis taip pat sakė, kad Panemunėlio pagrindinėje mokykloje žadama palikti pradines klases, prie mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ – prijungti Kavoliškio pradinio ugdymo įstaigą, prie Obelių gimnazijos – Obelių lopšelį-darželį, o prie R. Lymano muzikos mokyklos prijungti Choreografijos mokyklą. Priminsime, kad pastarosios vadovas Arūnas Skardžius tokiam sujungimui pritaria.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments