Jau netrukus startuos naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas, tad šiame straipsnyje aptarsime komandas, kurių galimybes iškovoti titulą yra vertinamos geriausiai.

„Liverpool“. Be jokios abejonės būtina paminėti komandą, kuri gins titulą. Tai yra Anglijos vicečempionė „Liverpool“. Ši komanda išsaugojo visą savo branduolį ir ketina rimtai pakovoti dėl dar vieno trofėjaus.

„Manchester City“. Miestiečiai karaliauja Anglijoje, bet Europoje sekasi ne taip gerai. Paklausius šios komandos fanų – didžiausias jų troškimas yra būtent Čempionų lygos taurė. Kas ten žino, gal būtent šį sezoną šiam norui atėjo laikas išsipildyti? Bent jau statymai, „City“ kol kas palankūs.

„Barcelona“. Katalonai nuolat kaunasi dėl šio trofėjaus ir praėjusiais metais buvo labai arti titulo. Visgi, pusfinalyje „Barsa“ sugebėjo patirti itin netikėtą nesėkmę, kuri itin supykdė klubo vadovus. Kaip šį sezoną seksis Barselonos klubui kol kas prognozuoti yra sunku, tačiau aišku viena. Komanda grumsis tik dėl pačių aukščiausių tikslų.

„Real Madrid“. Praėjusiais metais „karališkasis“ klubas patyrė tikrą fiasko, tačiau vasarą atliko puikų darbą laisvųjų agentų rinkoje. Be to, į „Real“ sugrįžo treneris Zinedine‘as Zidane‘as, kuris tikrai sieks sugrąžinti komandai buvusią šlovę. Kaip jam seksis – matysime jau visai netrukus.

„Bayern Miunchen“. Paskutinius keletą metų bavarai yra kritikuojami dėl to, jog gaili milijonų ryškiausioms planetos žvaigždėms įsigyti. Nepaisant to, „Bayern“ kiekvienais metais yra konkurencingas klubas, kuris dažniausiai Čempionų lygoje nužengia bent iki pusfinalio.

„Juventus“. Turino klubas išgvyena tikrą renesansą. Po to, kai praėjusią vasarą į komandą atvyko Cristiano Ronaldo, daugkartiniai Italijos čempionai pradėti laikyti viena pajėgiausių Europos komandų. Praėjusį sezoną „Juve“ krito ketvirtfinalyje, panašu, kad šiemet tokiais rezultatais italai neapsiribos. Būtent už šios komandos triumfą labai dažnai vyksta lažybos.

„Paris Saint Germain“. Komanda kuriai finansiniais resursais neprilygsta niekas. Visuomet linksniuojama kaip viena pagrindinių kandidačių triumfuoti Čempionų lygoje, tačiau kasmet krentanti aštuntfinalyje arba ketvirtfinalyje. Galbūt šiemet viskas bus kitaip? Pažiūrėsime, tačiau aišku viena – jeigu yra paryžiečių diena, juos sustabdyti yra be proto sunku.

Užs. 875

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Cristiano Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Cristiano
Cristiano

Real madrid