Gimtasis Rokiškis Aktualijos Kas įsikurs Respublikos gatvėje, o kas grįš su trenksmu?

Kas įsikurs Respublikos gatvėje, o kas grįš su trenksmu?

Rokiškyje, atnaujintame Respublikos gatvės 113A pastate, daugėja gyvybės ženklų. Anksčiau čia buvo įsikūrusi Užimtumo tarnyba, Rokiškio socialinės paramos centras. Veikė kanceliarinių prekių parduotuvė ir, be abejo, rokiškėnų pamėgta „Pipirini pizza“ su lauko terasa. Erdvioje automobilių stovėjimo aikštelėje nuolat jautėsi judėjimas, tačiau pastaruoju metu lankytojai primiršo šią vietą, kadangi pastatą nuspręsta kapitališkai suremontuoti. Atnaujintame pastate jau veikia dvi įmonės, nuo rugsėjo pradžios jų bus dar daugiau.

4508
0

Šiuo metu suremontuotose patalpose vėl dirba kanceliarinių prekių parduotuvė, o nuo rugpjūčio 1 d. duris atvėrė iš miesto centro persikėlęs „Pegaso“ knygynas. Viskas nauja.  Artimiausiu metu turėtų būti užkabintos iškabos, o kol kas apie atidarymą skelbia tik dideli plakatai ant durų stiklų su užrašu: „Jau dirbame.“ Rokiškio „Pegaso“ knygyno vadovas Aidas Deveikis kviečia užsukti ne tik knygų mylėtojus, bet ir mokyklai besiruošiančius vaikus bei jų tėvelius, mat, kaip ir kasmet, čia gausu pratybų sąsiuvinių ir kitų mokyklinių prekių. Kai lankėmės, A. Deveikis laikė praviras lauko duris, kad praeiviai lengviau pastebėtų jau veikiantį knygyną, kuris puikiai matomas Respublikos gatve žingsniuojantiems pėstiesiems,  pravažiuojantiems vairuotojams.
Tačiau už kitų suremontuoto pastato durų kol kas nieko nėra. Kas čia įsikels, pasiteiravome šeimininką – UAB „Laisvas vėjas“ vieną iš savininkų Audrių Dagį. Pasak jo, pirmame aukšte nuo rugsėjo 8 d. pradės veikti AB Lietuvos pašto skyrius, o 12 d. įsikurs klinika „Antėja“. Antrame aukšte numatytos vietos grožio salonams, masažo kabinetams.

Tačiau picerijos atidarymo teks gerokai palaukti.

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus