Gimtasis Rokiškis Aktualijos Kartu su „Lašų duona“ gimtadienį šventė ir pirkėjai

Kartu su „Lašų duona“ gimtadienį šventė ir pirkėjai

Praėjusį penktadienį bendrovės „Lašų duona“ parduotuvė Nr. X, įsikūrusi Jaunystės g., Rokiškyje, šventė 17-ąjį gimtadienį.

1124
0
R. Keliuotytės nuotr.

Praėjusį penktadienį bendrovės „Lašų duona“ parduotuvė Nr. X, įsikūrusi Jaunystės g., Rokiškyje, šventė 17-ąjį gimtadienį.

Kaip juokavo bendrovės „Lašų duona“ administratorius Haroldas Saniukas, parduotuvė jau beveik išaugo paauglystės marškinėlius. „Tai viena seniausių mūsų parduotuvių Rokiškyje. Mieste turime jų tris, o visame rajone – dešimt. Asortimentą kasmet atnaujiname, plečiame, kad tik valgytojų būtų, nes duonos kepėjų dabar daug, konkurencija didelė“, – sako H. Saniukas.

Vis dėlto „Lašų duonos“ gaminiai nepasimeta tarp konkurentų – rajono gyventojai mėgsta ir vertina vietinio gamintojo produkciją. „Ypač populiarios tradicinės juodos „Rygos“, „Palangos“ duonos, plintant sveikos gyvensenos tendencijoms vis daugiau suvartojama mūsų pilnagrūdės duonos gaminių. Kasmet plečiame asortimentą sveikatai palankiais produktais, vis daugiau gaminame be mielių, cukraus. Tačiau saldūs kepiniai vis tiek labai mėgstami“, – šypsosi bendrovės administratorius.

Gimtadienio proga bendrovė „Lašų duona“ visiems savo duonos ir pyrago gaminiams taikė 20 proc. nuolaidą, todėl pirkėjai nepraleido progos apsilankyti šventėje. Čia laukė ir vaišės, ir staigmenos, ir saksofono garsai.

 „Lašų duona“ jau tapusi viena žinomiausių Aukštaitijos duonos ir pyrago produktų gamybos įmonių. Savo produkciją bendrovė kepa iš Lašų žemės ūkio bendrovėje išaugintų grūdų. Jai priklauso apie 2000 ha žemės. Čia pat grūdai ir malami. „Lašų duonos“ produkcija žymima žaliosios „Rakto skylutės“ ženklu. Tai oficiali žyma, liudijanti, kad duona yra sveikatai palankus maisto produktas, užtikrinantis žmogaus organizmui reikiamą skaidulų kiekį, jame labai mažai cukraus.

 

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie