Asmeninio archyvo nuotr.

Paskatino noras dirbti ištisus metus

Nestandartinių baldų gamyba Egidijus susidomėjo prieš 8-erius metus, dirbdamas statybų sektoriuje. „Tačiau darbas statybose yra sezoninis ir priklauso nuo oro sąlygų, o norėjosi darbo vietą turėti ištisus metus. Tuomet ir sumąsčiau, kad galėčiau gaminti baldus ir šią veiklą pradėjau 2015 metais“, – prisiminimais, kaip kilo susidomėjimas šiuo amatu, dalinosi pašnekovas.

Anot jo, norint dirbti tokį darbą itin svarbus kruopštumas: „Vieną iš pagrindinių savybių dirbant su baldais įvardyčiau kruopštumą, kadangi čia svarbus kiekvienas milimetras. Taip pat labai svarbi pagarbi komunikacija su klientu, atsižvelgimas į visus išsakytus jo poreikius“.

Blizgias plokštes keičia matinės

Šiuo metu jo gaminių sąraše – įvairūs korpusiniai baldai, gaminami pagal klientų pageidavimus. Populiariausiais išlieka virtuvės baldai ir spintos.

Per tiek metų darbo teko pastebėti, kad klientų užsakymai nepriklauso nuo sezoniškumo, tačiau baldų gamybos sferos tikrai neaplenkia mados. „Pastaraisiais metais blizgias plokštes keičia matinės, populiariausios išlieka pastelinės spalvos. Pas mus visada galima apžiūrėti medžiagų pavyzdžius ir išsirinkti sau tinkamiausias“, – šiandieninėmis tendencijomis dalinosi pašnekovas.

Daugiau – šeštadienio GR

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: