Rokiškio konservatoriai Seime nori matyti aktyvią partijos narę Dijaną Meškauskienę. D. Meškauskienės archyvo nuotr.

Sausio 8 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Rokiškio skyrius visuotiniame narių susirinkime vienbalsiai iškėlė pedagogę, rajono tarybos narę Dijaną Meškauskienę kandidate vienmandatėje į Seimą Sėlos rytinėje apygardoje.

Tačiau dar neaišku, ar jos kandidatūrą patvirtins partijos vadovybė. Sėlos rytinę apygardą sudaro trijų savivaldybių (mūsų bei dalies Kupiškio ir Zarasų) rinkėjai. Trijų rajonų skyriai turi teisę kelti kandidatus į vienmandatę arba palaikyti iškeltą bendru sutarimu. „Gimtasis…“ jau anksčiau rašė, jog dėl konservatorių kandidato Sėlos rytinėje yra tam tikrų žiežirbų. Kupiškio skyrius linkęs kelti šios kadencijos Sėlos apygardos vienmandatėje išrinktą Seimo narį, rokiškėną Raimundą Martinėlį. Jis kadenciją pradėjo dirbdamas Seimo „valstiečių“ frakcijoje, bet kadencijai pervirtus į antrą pusę frakciją paliko ir prisišliejo prie opozicijoje dirbančių konservatorių.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

20
Rašyti komentarą

avatar
15 Comment threads
5 Thread replies
13 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Ritato is saliesIš šaliesULPAvycka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
ULPA
ULPA

Geriau Burnickas į Direktores butų paskyręs DIANĄ.Butų pataupęs nors partijos rinkimų pinigus.

vycka
vycka

Tegu pasiklausis dabar seimas kaip reikia kalbėti:iš tuščio į kiaurą.Niekaip nesuprasi ką norėjo pasakyti…..

Rita
Rita

Už konservatorius nebalsuosiu,o jei nuo socdemų bus Saulis ,tai tikrai atiduosiu savo balsą tik už jį. Kodėl? Atidus žmonių rūpesčiams,nesidaro reklamos ir esu dėkinga jam už pagalbą kovoje su biurokratais.

komentaras
komentaras

kažkodėl Rokiškio koncervatoriai nuolat pjaunasi tarpusavyje ir baltinius skalbiasi komentaruose užuot kaip normali partija priėmę sprendimus. Jeigu balsuojate už žmogų pirmininku, tai tuomet jį ir palaikykite, o jeigu jis praranda pasitikėjimą, tai atstatydinkite. Bet labai keistai ir neskaniai kai bendrapartiečiai vieni kitus pasiruošę sudraskyt komentaruose. Skyriuje matyt kiekvienas taip trokšta valdžios. Tačiau taip tik patys silpnėjat ir atstumiate rinkėjus. Tikiu, kad D.Meškauskienė nemiegotų Seime, kaip nutinka nuolat su Rokiškio išrinktaisiais.

Iš šalies
Iš šalies

Netikiu, kad konservatoriai čia pjautusi. Greičiau, tai konkurentų ar pavyduolių komentarai.

to is salies
to is salies

gal… bet, kad nesutarimų yra tarp konservatorių kartų, tai yra.

kaimietis
kaimietis

na jau nekiškit to daktaro perbėgėlio, už jį nebelsuosim

Vietinis is partijos
Vietinis is partijos

Su tokiu kandidatu uzdeget zalia sviesa Kanopai. Geri dabar reitingai koncervu, bet neparinkot tinkamo kandidato. As suprantu, kad sita ponios naglumas ir gerkle aiskiai per dideli. Bet tokiuose reikaluose vis del to reikejo galvos, o ne ambicijoms leisti laimeti.

Tadas
Tadas

Buvo skuriaus pirmininkė ir metė šias pareigas jų nebaigus.Į partiją įstojo vos ne paskutinė .Ką nuveikė skyriaus labui? Gal žno nebent Burnickas? Manau, skyriuje buvo daugiau žmonių, vertų būti kandidatais į Seimą.

klausimelis
klausimelis

Svarbu kada žmogus įstoja į partiją? rimtai? čia senbūviai kalba? o ką reikia nuveikti skyriaus labui? papasakokite

Smalsutis

Aš balsuosiu už valstiečius, jie padidino pensijas. Konservatoriai pridarė negražių dalykų bankų sukurtos mistinės krizės metu.

Sanitaras
Sanitaras

Nesuprantu, kodėl kazulens nesibolatiruoja, jam per sąrašą sekasi praslysti

Karoblis
Karoblis

Kad ji nepatikima. Tai dirbo opozicijoje, tai bego pas Vagoni, blaskesi blaskesi. Tai ji ir seime taip maskatuos kaip Martinelis is frakcijos i frakcija. Trumpiau demesio neverta, kaip ten sako artistai skirta masinei scenai.

Vau
Vau

Rokiski desinieji niekada neturejo rimtu kandidatu, na gal isskyrus Blazi.

Zirniukas
Zirniukas

Asmenybiu badas.

Nuomone
Nuomone

Is tu kas eina nuo Rokiskio i seima ko gero antrame ture bus Kanopa o su juo Martinelis arba Jarutis. O Meskauskiene ir aisku Pilypas is kanapiu Meliunas bus antraplaniai arba statistai.

Buratinas
Buratinas

Koncervai, o jus cia rimtai??? Gal juokaujat. Is pradziu socdemai suspango su Mineikiene, bet kazkaip greit susiprate perdeliojo, o dabar Meskauskiene. Jus isivaizduojat Meskauskiene ar Mineikiene seime? As tai ne, lyg ir maza ten butu buratinu.

nesuprantu
nesuprantu

Eikit, pažiūrėkit Seimo puslapyje, kiek dabartinis seimo narys įstatymų projektų pateikė, kaip dažnai kalba. Pažiūrėkit už kokius įstatymus balsavo. Kaip tie įstatymaai jūsų gyvenimą veikia pažiūrėkit. Tada galit vertinti. Tiesa, šalia to dar prisiminkit skandalus, iškirstą ir užtvertą paežerę. Sūnaus pirkimus. Kažkaip greit viską pamirštat. Taip pat pakapstykit naujienų dvidešimt metų atgal. Tada, kai sudėsit viską krūvon, jau galit daryt ir sprendimą balsuoti ar ne

Smilte
Smilte

Kam jai eiti? Tik tiek, kad patenkinti ambicija? Sansu neturi. Yra politikoje toks terminas „pinigu deginimas“ tai reiskia, kad galimybiu nera isleidziami pinigai i ora, tik tokiems niekas nepasako, kad karalius nuogas.

jo,jo
jo,jo

na šaunuoliai,bet Gabriukas turbūt neleis….