Tradicinėje miškasodžio talkoje talkininkai eglaitėmis atkūrė Kamajų šilo kirtavietę. A.Minkevičienės nuotr.
Tradicinėje miškasodžio talkoje talkininkai eglaitėmis atkūrė Kamajų šilo kirtavietę. A.Minkevičienės nuotr.

Šeštadienį į tradicinę miškasodžio talką Kamajų šile (Kamajų girininkija) susirinkę talkininkai gavo nemokamą dozę vitamino D. Kelias valandas atokaitoje, spiginant arti 30 laipsnių karščio, darbuotasi iš peties: kirtavietėje pasodinta per 6 tūkst. eglaičių.

Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio padalinio vadovas Kęstutis Skvarnavičius ir Kamajų girininkas Sigitas Markevičius vylėsi, kad talkininkų darbas nepražus: nors dėl sausros miško paklotė sausa, bet priesmėlio dirvožemis, į kurį sodinti sodinukai, drėgmės dar turėjo.

Po darbo talkos jaukioje poilsiavietėje dalyvių laukė miškininkų paruoštos vaišės: dviejų šeimininkių Rasų kelias valandas virta žuvienė su ežero žuvimi, gaivios salotos, viena jų – su Kamajų girininkijos gamtos įžymybe – meškiniu česnaku, pikantiškai paruošta mėsa, saldumynai ir gaivieji gėrimai. Pasibuvimas po prasmingo darbo buvo jaukus ir šiltas. Tradiciškai visi talkoje dalyvavę mišką mylintys talkininkai apdovanoti miškininkų mediniais medaliais ir miškininkų padėkos žodžiais…

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sigitai Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Sigitai
Sigitai

beūkininkaudamas ,dar suspėji dalyvauti ir talkoje..šaunuolis