Kamajų bažnyčia. N. Byčkovskio nuotr.
Kamajų bažnyčia. N. Byčkovskio nuotr.

 

Kamajų šv. Kazimiero parapija garsėja rengiamais įdomiais pokalbiais ir diskusijomis. Ir spalio 1-ąją 17 val. per „Kuc kuc Kamajuos“ ji kviečia kamajiškius ir šventės svečius skirti laiko prasmingam pašnekesiui apie visuomenės ir kiekvieno žmogaus gyvenimo aktualijas.

„Pašnekesiai apie…“ vyks Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčioje. Parapijos klebonas kunigas Andrius Šukys kviečia padiskutuoti tema „Tikėti Dievą – madinga…“ Apie bažnyčios vaidmenį kiekvieno tikinčiojo gyvenime ir visuomenės veiklos peripetijose su pašnekovais svarstys teologas-sielovadininkas Raimondas Gleiznys. Jo moderuojamos diskusijos tema – „Nuo mano bažnyčios iki Visuotinės bažnyčios“. Apie vieną svarbiausių žmogaus gyvenimo duotybių – laiką – ir jo vertę kalbėti kviečia pedagogė, filosofė Vilma Steputaitienė. Ji ves pokalbį tema „Laikas – brangiausia dovana?!“ Istorikė, politologė, „Gimtojo…“ korespondentė Lina Dūdaitė kviečia aptarti, kuo svarbus Dievas ir tikėjimas bei vertybės šiandieninėje vartotojiškojoje postindustrinėje visuomenėje. Ji moderuos diskusiją tema „Darbas, mašina ir namas. Tik?“ Šeimų  sielovadininkė Elvyra Baltakienė tikisi įdomaus pokalbio tema „Bendruomenė mažiesiems“.

18 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje rengiamas sakralinės muzikos koncertas: XVI–XX a. kompozitorių kūrinius atliks Nacionalinės premijos laureatas, saksofonininkas profesorius Petras Vyšniauskas bei Vilniaus arkikatedros bazilikos vargonininkas Bernardas Vasiliauskas.

 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments