blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

Veja šalin?

Redakcija gavo obeliečiu prisistatančio asmens elektroninį laišką. Jame prašoma pasidomėti Obelių „Prūdu“, kuris „buvo kasamas už visų mūsų suaukotus pinigus ir priklauso bendruomenei“, bet iki šiol nėra įteisintas, taigi nelegalus. Teigiama, kad obeliečiai jame norėtų pažvejoti, bet bendruomenės pirmininkas elgiasi taip, tarsi tvenkinys būtų jo – vaiko šalin. „Gal galit išsiaiškinti, kokie įstatyminiai aktai draudžia žvejoti būtent šiame telkinyje, ar yra renkamas mokestis už žvejybą (jei taip, kokiu pagrindu?). Ar turi teisę bendruomenės pirmininkas elgtis kaip privatininkas?“ – klausiama laiške (kalba netaisyta). Tačiau kai jam uždavėme konkrečių klausimų norėdami pasitikslinti, į juos atsakyti ir bendrauti nebepanoro. Iš konteksto buvo aišku, jog žmogus nepatenkintas Obelių bendruomenės centro vadovo Virginijaus Pupelio elgesiu. Panašaus turinio žinučių bei atsakymų į jas atsirado feisbuko grupėse „Obeliai“, „Obelių bendruomenės centras“.

Tausoja „Obelinei“

„Gimtajam…“ V. Pupelis neigė nesutarimus tarp bendruomenės narių. Anot jo, paradoksalu, tačiau bangas kelia tie žmonės, kurių nėra rėmėjų ir aukotojų sąrašuose. Esą niekas nedraudžia žvejoti tvenkinyje, jis „kelių asmenų“ įžuvintas prieš kelerius metus, yra žuvies perteklius, tačiau ji saugoma „Obelinei“, per kurią tradiciškai vyksta žvejų varžybos.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Jule
Jule
2021 20 liepos 19:18

Na čia didelė problema ta smarvė, po parašų rinkimo niekas nepasikeitė pažystu jauną šeimą kuri vien dėl tos smarvės pardavė kotedžą ir išvažiavo iš tos smirdalinės

Aidas
Aidas
2021 19 liepos 17:33

Tegul šitas,, anonimas rėmėjas,, viešai padiskutuoja o ne iš krūmo trimituoja

Obelis
Obelis
2021 19 liepos 14:12

Nesvarbiausia problema Obeliuose tas Varlinykas ir žuvys. Kiek galima kentėti Spirito varyklos skleidžiama smarve, ypač dabar kai tvyro karščiai? Naktį jau atrodo vėsiau, bus galima pailsėti atsidarius langus, o nubundi ir toks tvyro žiaurus kvapas, kaip surugusioje kanalizacijoje. Belieka uždaryti langus ir toliau kaisti savo namuose ir rūgti smarveje.

kriaušė
kriaušė
2021 19 liepos 18:25
Reply to  Obelis

Jei tamstai ištisai dvokia,reikėtų pasitikrinti,gal kartais pampersą pamiršote pasikeisti?

Obelis
Obelis
2021 20 liepos 10:39
Reply to  kriaušė

Jeigu tau kvepia surugusi kanalizacija, tai gal tu bomzas konteinerinis?

Rekomenduojami video: