J. Kačerausko ir EPA-ELTA nuotr.

Informacijos apie koronavirusą – lavina. Jos persisotinę, vieni atšaukia keliones ir puola į paniką.  Kiti – atvirkščiai – teigia, kad visa tai – išpūstas burbulas ir siūlo apskritai mažiau tuo domėtis. Mat  įvairiausiais kanalais pateikiamos ne tik tikros, bet ir melagingos žinios. Nežinia – gąsdina.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad grėsmė, jog koronavirusas gali patekti į Lietuvą, yra „labai reali“. „Žinoma, gali būti. Nepaisant to, kad šalys, taip pat ir Lietuva, imasi priemonių saugotis ir bent jau apsisaugoti nuo tokių pačių pavojingiausių atvykimo kelių ir izoliuoti asmenis, bet puikiai suprantame, kad judėjimo kelių ir būdų yra labai daug. Lietuva yra Šengeno šalis. Atvykimo keliai yra ne tik oro uostai, ne tik laivai, bet yra ir automobilių keliai, tai tikrai tas virusas, labai realu, gali atkeliauti į Lietuvą“, – teigė A. Veryga.
Ar koronavirusas yra žiniasklaidos išpūstas burbulas? Kur ir kuo būtų vežamas Rokiškio rajono gyventojas kilus įtarimui, kad jam pasireiškė minėto viruso simptomai? Kur verta keliauti, ką atšaukti ir kaip elgtis tuomet, jei nusipirkote kelionę ir peršalote?

Apie tai šiandien – su kelionių organizatoriais, su mūsų medikais, Kinijoje viešėjusiais rokiškėnais ir šiuo metu po Vietnamą keliaujančiais.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
arunasHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
arunas
arunas

nereiktų važinėt į tokias šalis, kaip sako liaudies išmintis saugokis…

Henka

Sugrįš ir parveš dovanėlių…