J. Kačerausko ir EPA-ELTA nuotr.

Informacijos apie koronavirusą – lavina. Jos persisotinę, vieni atšaukia keliones ir puola į paniką.  Kiti – atvirkščiai – teigia, kad visa tai – išpūstas burbulas ir siūlo apskritai mažiau tuo domėtis. Mat  įvairiausiais kanalais pateikiamos ne tik tikros, bet ir melagingos žinios. Nežinia – gąsdina.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad grėsmė, jog koronavirusas gali patekti į Lietuvą, yra „labai reali“. „Žinoma, gali būti. Nepaisant to, kad šalys, taip pat ir Lietuva, imasi priemonių saugotis ir bent jau apsisaugoti nuo tokių pačių pavojingiausių atvykimo kelių ir izoliuoti asmenis, bet puikiai suprantame, kad judėjimo kelių ir būdų yra labai daug. Lietuva yra Šengeno šalis. Atvykimo keliai yra ne tik oro uostai, ne tik laivai, bet yra ir automobilių keliai, tai tikrai tas virusas, labai realu, gali atkeliauti į Lietuvą“, – teigė A. Veryga.
Ar koronavirusas yra žiniasklaidos išpūstas burbulas? Kur ir kuo būtų vežamas Rokiškio rajono gyventojas kilus įtarimui, kad jam pasireiškė minėto viruso simptomai? Kur verta keliauti, ką atšaukti ir kaip elgtis tuomet, jei nusipirkote kelionę ir peršalote?

Apie tai šiandien – su kelionių organizatoriais, su mūsų medikais, Kinijoje viešėjusiais rokiškėnais ir šiuo metu po Vietnamą keliaujančiais.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

8
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
to publikacijaVickaprofesoriusJONASHenka Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
to publikacija
to publikacija

ar dar kažkam atrodo išpūstas burbulas?

Vicka
Vicka

Kuo skubiausiai pašalint iš pareigų PASPC VADOVĄ, TEGUL MIEGA TOLIAU NAMUOSE.

Vicka
Vicka

Su kiaulių gripu kovota aktyviau… tiesa tada prie sovietų , tokių su 3 klasėm vadovų jau nebuvo…

profesorius
profesorius

Saulius Čaplinskas 12 val. · Žymiausių pasaulio ekspertų nuomonės apie koronaviruso protrūkį (atvirkštine chronologine tvarka): • Visos prognozės yra svarbios. Tačiau daugelis prognozių yra klaidingos, todėl reikia išlikti budriems. • Panašu, kad mūsų laukia globali pandemija. Jei taip nutiks – virusu užsikrės nuo 40 iki 70 proc. viso pasaulio žmonių. Kiek žmonių sirgs besimptome forma – sunku pasakyti. • Manau, kad šis virusas „užsiliks“ ne tik šį sezoną ar metus. Jis, greičiausiai, įsitvirtins ir persiduos bendruomenėje taip lengvai, kad priimsime jį kaip sezoninį gripą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad mes nesuprantame šio naujo viruso. • Tai visuotinė problema, kuri nebus… Skaityti daugiau »

JONAS
JONAS

Akivaizdu, kad apsaugos priemonės – tokios kaip fotografijoje. Suformavo iš parankinių buitinių daiktų, ir jos gydytojų ir med seserų neapsaugos. KĄ PARODYS JEIGU NIEKO NETURI IR TAUPO LĖŠAS… Nemokamas cirkas… Pirmoje eilėje iškris gydytojai ir med seserys… Pas mus tokia tvarka, visi bijo kalbėti, gydytojai bijo direktoriaus, direktorius savivaldos direktoriaus, o pastarasis mero… Ir visi tyli… O turi veikti visi: gyventojai, gydytojai, med. seserys, merai, ministrai…

Henka

Apsaugos priemonių PASPC nėra pakankamai. Kol su triukšmu į kėdę įsodinta persona miegojo ir propagavo LSDP, rinkoje nebeliko apsaugos priemonių. Ar audringų plojimų nepakeis rokiškėnų ašaros… laiko klausimas…

arunas
arunas

nereiktų važinėt į tokias šalis, kaip sako liaudies išmintis saugokis…

Henka

Sugrįš ir parveš dovanėlių…