Kam netrukdo lietus? Vyriausiajam Seneliui Kalėdai

Šeštadienį Nepriklausomybės aikštėje prie adventinio vainiko eglučių vaikučius sukvietė ypatingas svečias - Lietuvos vyriausiasis Senelis Kalėda.

1049
1

Nepabūgę smulkaus lietučio, čia  suėjo kelios dešimtys vaikų ir jų tėvelių bei senelių. Vyriausiasis Senelis Kalėda, ko gero, tikėjosi išvysti gausesnį būrį, tačiau neprarado geros nuotaikos ir sakė tikriausiai „atsukęs ne tą čiaupą“, nes iš dangaus krito ne snaigės, o lietutis. Visų lauktas svečias pažadėjo dovanų, kurias, anot jo, po aikšte rausiamu tuneliu gabena padėjėjai nykštukai. O kol jos buvo gabenamos, susirinkusius dainomis apie Kalėdas, snaiges, žiemą bei kitus smagius dalykus linksmino jaunieji Obelių dainorėliai. Jų muzikos vadovė Daiva Kundelienė mitriai sukiojosi ir miestelėnus, mažus bei didelius, kvietė į ratelį palinguoti, pamojuoti, patrepsėti kartu su Kalėda.  Svečias maloniai kalbino ir suaugusiuosius – kai kuriems, pasiauginus barzdą, irgi siūlė tapti Kalėdų seneliais.

Senelis Kalėda draugiškai priminė, kad Rokiškis kitąmet taps kultūros sostine, tad ir dovanas reikėtų dalintis kultūringai. Viskas vyko pagal jo planą – grūsties nebuvo, iš nykštukų  rankų pirmieji dovanas gavo plačiausiai besišypsantieji ir turintieji didžiausias rieškučias. Beje, dovanų pakako ir suaugusiems. O jos nemenkos – saldainių maišelis ir dėlionė „Lietuvos Vytis“.

Senelis Kalėda atsisveikino pažadėjęs grįžti kitais metais.

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Hmmmm Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Hmmmm
Hmmmm

Butu gerai, kad informacija apie tokias sventes daugiau pareklamuotu! Kai niekas nezino tai niekas ir neateina. Liudna, nemateme niekur informacijos, tikrai su vaikuciais butume sudalyvave.