A. Minkevičienės nuotr.

Prieš kelerius metus dėl Lietuvos kultūros sostinės vardo rajono vadovų ir politikų pastangų įdėta nemažai. Siekta, kad šis titulas būtų suteiktas 2019-aisiais, nes data – neeilinė: šiemet Rokiškis švenčia jubiliejinį 520-ąjį miesto gimtadienį. Miestiečiai neabejojo: jubiliejiniams metams ir Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės – titulo proga miesto gėlynai ir žaliosios erdvės nusispalvins gėlių kompozicijomis ir iki šiol niekada dar mūsų mieste nematytais (nors žadėtais) puošybos elementais.

O pas mus, Rokiškyje? Tos pačios saulėje iškepusios našlaitės „reprezentuoja“ svarbiausią traukos vietą – Nepriklausomybės aikštę, birželio pabaigoje gėlynų vietoje – vis dar dirvonai…

„Aplankykit seniūnijų miestelius, jau nekalbu apie šalies didmiesčius. Kad ir Anykščiai, Dusetos, Zarasai, Ukmergė, Latvijos maži miesteliai. Visur – gėlynai: klombose, ant stulpų vazonai, gėlių piramidės. O pas mus, Rokiškyje? Tos pačios saulėje iškepusios našlaitės „reprezentuoja“ svarbiausią traukos vietą – Nepriklausomybės aikštę, birželio pabaigoje gėlynų vietoje – vis dar dirvonai“, – dėstė „šventiniu“ miesto vaizdu pasipiktinusi rokiškietė.

bangenis

9
Rašyti komentarą

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
rokiskietisbolekasRaaaaGytisEmigrantė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
444
444

Mieli valdzios nariai:jei dabar skaitote komentarus ,negalvokit,kad cia visi tik neigiamai nusiteike ir pan.,ne,tikrai taip nera,tiesiog visiem pabodo gyvent tokioj sikn…..Gal nebe i turgelius begiokit baust pensijinio amziaus zmoniu( kur beje labai nemadagiai tai darot) ,o istraukit pirsciukus is uzpakaliu,ir pradekit kazka daryt, ar kiausiukai per mazi kazka pakeist??? tada kede reikia uzleist kazkam kitam.

rokiskietis
rokiskietis

O prieš kiek čia metų važiavo didelė komisija iš savivaldybės su pačiu administracijos direktoriumi į Ventspilį??? Važiavo pasižiūrėti kaip tvarkomas, apželdintas miestas…. Ventspilyje tikrai labai gražu- visur daug gėlynų,miestas tvarkingas, švarus, su šiuolaikinėmis žaidimų aikštelėmis vaikams prie daugelio daugiabučių, dideliais žaidimų, treniruoklių parkais.
Tik liūdna, kad Rokiškis po tos valdininkų kelionės visai nepasikeitė….

bolekas

na p. Trumpa paminkla pasistate, o ko Jus dar tikites …. p. Kriukelis sporto rumuose grindis naujas sudes ir ko gero viskas, naslaites pakeis neuzmirstuoles …..

Raaaa
Raaaa

O metrikacijos skyrius labai papuošė savo prieigas, pagirtina. Keli gražūs vazonai su gėlėmis ir vaizdas puikus!

Gytis
Gytis

Gėlynai kaip gėlynai, bet kada bus aiškiai apipavidalintas Rokiškio miesto įvažiavimas prieš viaduką? Nes visų pirma, svečiai tiesiog pravažiuoja mūsų gimtąjį Rokiškį link Obelių arba link Panevėžio😁 Gyvename Bermudų trikampyje😁Valdininkai alio, ką jau kalbėt apie kultūros sostinę, kurią visi pravažiuoja😁

Emigrantė
Emigrantė

Tikrai,baisu ir gėda! Apsijuoks Rokiškis- iš Kultūros pataps Betvarkės sostine!

Daivs
Daivs

Siandien vykome į / iš Jurmalos, visur gelynai rozynai ivairios geles visoje Latvijoje visuose miesteliuose, ir tualetai lauke, tvarkingi, priziureti ir nemokami. Liudna Lietuvoje siuo poziuriu ir Rokiskyje taip pat.

Chaltūros sostinė
Chaltūros sostinė

Dar nepaminėjote kultūros sostinės statinio – virš žemės naujai išlankstytų vamzdynų Gruodžio gatvėje. Nebeįmanoma dviračiais, paspirtukais važinėtis.

444
444

o ko jus tikities su tokiu miesto seniunu? savo i galva isikale ir isivaziduoja tik jie teisus. Juk nieko naujo,valdzia tarpusavy pesas,o miestas giliai po…. visiem.Sarmata ir tiek .