J. Kačerausko ir EPA-ELTA nuotr.

Gyvenimas pasikeitė. Kasdien, kas kelias valandas, pasaulyje skelbiami gąsdinantys skaičiai, fiksuojamos mirtys. Vis raudoniau nusidažantis pasaulio žemėlapis vienus privertė sustoti, kitus atvirkščiai – imtis veiksmų ir atsakomybės dabar. Kad valdžią kritikuoti reikia, kad yra pagrindo, pripažįsta ir mūsų prezidentas Gitanas Nausėda. Visos „spragos“, nesusikalbėjimai išlenda būtent dabar. Jie nesuteikia saugumo. Jie kainuos labai brangiai.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas nesako, kad tarp mūsų, Rokiškyje, viruso nėra. Tiesa, prieš keletą savaičių įvairiose su sveikata susijusiose tarnybose Rokiškyje dirbantys atsakingi asmenys žiūrėjo į galimą pandemiją, švelniai tariant, „pro pirštus“. Ne visi, bet dauguma. Šiandien reali situacija – nežinoma, o į Rokiškio ligoninės Priėmimo skyrių bet kada gali įsiveržti sergantis, kuriam nė motais prašymai ir rekomendacijos. Ne visos tarnybos gali surašyti protokolus  tiems, kas nesilaiko saviizoliacijos, tačiau tikėtina, kad tas negalėjimas – laikinas. Tai, kas skelbiama šiandien, po savaitės bus pasikeitę.

Nėra šiandien aktualesnės temos už koronavirusą. Pašnekovų, gyvenančių ne tik Rokiškyje, bet ir kraštiečių užsienyje, klausiame, kaip tai išgyvenate?

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie