Pažiūrėjęs į šį informacinį stendą supranti, kad Rokiškio lankytinų vietų svečiai neaplankys. N. Šulcienės nuotr.

„Prie Kupiškio ir Rokiškio rajonų ribos yra mašinų stovėjimo aikštelė. Ten įrengtas stendas, kviečiantis susipažinti ir užsukti į Rokiškio lankytinas vietas, – pradeda pasakojimą pašnekovas. – Kad ir kaip žiūrėtum – vis tiek nieko neįžiūrėsi – visas Rokiškio rajonas tik didelė balta dėmė, o kur nuotraukose šalia žemėlapio esantys objektai yra, belieka tik spėlioti. Tiek jau to, keliaujame toliau ir stabtelime prie Struvės geodezinio lanko. Iš nežinia kada valyto tualeto smarvė ragina sprukti atgal į automobilį kuo greičiau, todėl šis objektas taip ir lieka neaplankytas.“

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SmalsutisVaidas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Smalsutis

Trumparegiškumas ir bažnyčios grindinis šildymas. Pirma atnaujino vitražus, tada įrengė naujus šviestuvus, nušveitė lubas, o dabar viskas pasidengs storu dulkių sluoksniu.

Vaidas
Vaidas

Yra posakis „Skupus moka du kartus“. Nors viešųjų pirkimų įstatyme kalbama apie kainos ir kokybės santykį, mūsų „gerbiami“ biudžetininkai visada rinksis tik kainą, pigiausią kainą. Jie piršto nepajudins, kad būtų kitaip, t. y. mąstyti perspektyviai. Deja, šiose nuotraukose mes aiškiai galime įžvelgti trumparegiškumą.