Jei reikėtų įvardinti argumentus, kodėl tūkstančiai stipriosios lyties atstovų tik ir laukia to momento, kuomet galės ištrūkti į žvejybą, tai jų būtų iš tiesų daug – galimybė pabūti gamtoje, pamiršti kasdienius rūpesčius, pažvelgti į esamą situaciją kitu kapu – tai tik kelios priežastis iš nedaugelio. O kur dar galimybė partempti laimikį į namus ir iš jo pagaminti gardžius pietus… Vis tik, ar tas laimikis tikrai užkibs, nemaža dalimi priklausys nuo žvejo kantrybės, o taip pat ir nuo pasirinkto masalo. Ir nors skiriama daugybė rūšių masalo, verta pastebėti, kad pastaruoju metu ypač populiariu pasirinkimu tampa dirbtiniai masalai žuvims. Tad, kaip pasirinkti tinkamiausią? Skubame dalintis įžvalgomis.

Kokį dirbtinį masalą reikėtų rinktis tuo atveju, jei planuojama gaudyti dideles bei plėšrias žuvis? Labai tiks guminukai, kurie imituoja bei atkartoja paliegusių žuvų judesius, todėl toks masalas puikiai privilioja judrias, dideles bei judrias žuvis.

Dar vienas galimas dirbtinio masalo pasirinkimas yra vobleris. Pastarieji gali būti su statesniais liežuvėliais arba su nuožulnesniais. Pirmojo tipo vobleriai yra puikus pasirinkimas, kai ruošiamasi žvejoti upėje, tuo tarp antrojo tipo – kai ruošiamasi žvejoti tvenkinyje arba ežere. Tačiau ir tai dar ne viskas ką privalu žinoti apie šio tipo dirbtinį masalą. Verta pastebėti, kad vobleriai gali būti plaukiantys arba skęstantys. Pirmieji paprastai naudojamo žvejojant sekliuose ežeruose, tuo tarpu  antrieji naudojami žvejojant giliuose ežeruose, kaip bebūtų, verta akcentuoti ir tai, kad būtent vobleriai yra įvardijami, kaip pats populiariausias dirbtinio masalo tipas.

Jei ieškote universalaus pasirinkimo, tokiu atveju puikiai tiks blizgės. Jas galima naudoti žvejojant bet kokiam vandens telkinyje – jūroje, ežere, tvenkinyje ar upėje.

Renkantis dirbtinius mąslaus, svarbu prisiminti ir dar vieną dalyką – jie turėtų  skleisti kuo  didesnį triukšmą. Kuo jis bus didesnis, tuo didesnį tikimybė, kad žuvis užkibs.

Dar vienas galimas pasirinkimas, tai – iš gumos pagamintas dirbtinis masalas žuvims. Vis dėlto,  reikia pastebėti, kad šio tipo masalas yra dar vadinamas sezoniniu, kadangi naudojamas tik tam tikrą metų dalį.

Akcentuotina, kad šiandien dirbtiniai masalai sudaro labai didelį pasirinkimą – skirtingos formos, spalvos, tipai dizainai, dydžiai. Taigi, nieko keista, kad pirkėjui gali būti sudėtinga išsirinkti (ypač tuo atveju, jei ne vienerius metus buvo naudojamas nedirbtinis masalas). Taigi, belieka tik pridurti, kad, jei vis dar nežinote, kuris dirbtinis masalas labiausiai tiktų jūsų atveju, nepralieskite progos pasikonsultuoti su internetinės parduotuvės darbuotojais.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad dirbtiniai masalai yra puikus pasirinkimas ne tik kiekvienam, kuris nori pasigauti žuvies, bet ir kiekvienam besirūpinančiam aplinka. Verta akcentuoti, kad dirbtiniai masalai gali būti naudojami daug kartų, tad mažiau teršiama aplinka. Tačiau ir tai dar ne viskas – tokiu būdu bus taupomi ir jūsų pinigai. Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad dirbtiniai masalai yra puikus pasirinkimas ne tik norintiems saugoti gamtą, bet ir mėgstantiems ekonomiškus pasirinkimus. be to, dirbtinius mąslaus yra ypač paprasta prižiūrėti. Tinkamai prižiūrint, tarnaus ilgai.

Tad, jei norite, kad žuvis užkibtų, dabar jau tikrai žinote, kokį masalą pasirinkti. Na, o mes norime priminti, kad jūsų visada laukia internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia rasite įvairių,  o svarbiausia – aukštos kokybės masalų, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią. Žvejyba yra dar malonesnė bei rezultatyvesnė, kai pasirenkamas tinkamas masalas. Tad linkime teisingų pasirinkimų.

Užs. 781

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie