Gimtasis Rokiškis Aktualijos Kaip pasirinkti akių pravedimą?

Kaip pasirinkti akių pravedimą?

260
0

Yra labai daug kriterijų į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis akių pravedimą. Šiuo metu kosmetikos įmonės yra sukūrusios begalę skirtingų akių pravedimo variantų, tad tokioje įvairovėje labai lengva susipainioti ir pasiklysti. Tinkamai pasirinktas produktas užtikrins lengvą dažymosi procesą bei tenkinantį galutinį rezultatą.

Gelinis akių pravedimas

Gelinis akių pravedimas gali labai gąsdinti, tačiau iš tikrųjų jis yra puikus siekiant išgauti “katės akių” efektą. Šis produktas dažniausiai būna gražiai supakuotas į mažą indelį. Gelinį pravedimą reikėtų naudoti su specialiu šepetėliu, kuris kartais būna pridėtas papildomai ir parduodamas kaip rinkinys su pačiu pravedimu. Tačiau, jei taip nėra, dar geriau – galite pasirinkti tą šepetėlį, kuris jums patiks labiausiai.

Skystas akių pravedimas

Skystas akių pravedimas yra puikus pasirinkimas toms moterims, kurios siekia ypač preciziškos linijos. Šis pravedimas skirtas tam, kad galėtumėte sukurti tobulai lygią, švarią liniją ir nupiešti užsirietusį galiuką. Yra labai daug skirtingų kosmetikos įmonių, kurios siūlo tokio tipo pravedimus. Besirenkant reikėtų atsižvelgti į akių pravedimo galiuko aštrumą – kuo jis plonesnis, tuo lengviau bus nusipiešti tobulą formą. Taip pat, išbandykite skirtingus produktus ant savo rankos ir pažiūrėkite, kuris iš jų laikysis geriausiai per visą dieną.

Pieštukas

Turbūt viena seniausiai egzistuojančių akių makiažo priemonių yra akių pieštukas. Ši priemonė yra puikus pasirinkimas siekiant išgauti nuostabų padūmavusių akių makiažą. Produktas atrodo kaip paprastas pieštukas, tad klausimų kaip juo naudotis tikrai nekils. Pieštukas puikiai tinka kasdieniam makiažui, kai norite išgauti natūraliai paryškintų akių efektą.

Svarbu pabrėžti, kad pradedančiosioms būtų protinga pradėti nuo pieštuko formos akių pravedimo. Juo paprasta ir saugu naudotis. Taip pat, ne taip kaip skystas akių pravedimas, pieštuko kontūras nesubėgs į akies obuolį, tad sugadinti makiažą bus ganėtinai sudėtinga.

Užs. 922

 

 

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments